Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Más is van úgy hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy hogy még filmben se bírja nézni a megcsalást?

Figyelt kérdés
Engem nagyon megvisel, pedig az csak egy film.
2017. febr. 26. 12:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem, simán nem okoz gondot végig nézni. PEdig van bennem empátia, teli vagyok vele. Viszont az életben tudom, hogy nem teszem meg,és tudom hogy amit nézek egy film.Képes vagyok különbséget tenni.Meg hát kit érdekel hogy ha úgyis csak eljátszák,akkor megcsalás van. Te is próbáld meg:)
2017. febr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Én se. De párom végképp nem. Nem vagyunk érzelgősek, de az efféle dolgot nem tudjuk elviselni.


A filmet azonnal abba is hagyjuk ha ilyen van benne.

2017. febr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon fel szokott háborítani, ha vki megcsal vkit a filmben, de tudom, hogy az csak egy film, de nem tudom elvonatkoztatni még sem teljesen
2017. febr. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Miért érint téged ez ennyire érzékenyen?
2017. febr. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
És Ti hány évesek vagytok?Nem ilyen derogálóan kérdezem, csak kíváncsiság.Vagy akkor velem van a baj?:(Oh.(1-es)
2017. febr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23%

Ilyen filmeket én sem nézek. Nagyon nem bírom nézni.

A valóságban gyakorolni sokkal jobb.

2017. febr. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

En ugy voltam vele,hogy mar regota,Azelott is erzekenyen erintett,ha filmben megcsalas volt,vagy ha ismerossel tortent,fel is haboritott,mielott engem megcsaltak,23 ev hazassag utan...

Utana par evig nem birtam vegignezni olyan filmet,amiben megcsaltak valakit....es mit ad isten,olyan gyakran elofordult,szinte minden filmben,ugylatszik a forgatokonyvirok szeretik ezt a temat...


Mar eltelt 7 ev azota,nem erint olyan erzekenyen,de meg mondon a magamet film kozben...

48/no

2017. febr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én simán kibírom, az állatok halálát és a terhes nők verését nem bírom nézni.
2017. febr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
En sem birom,de az allatok halalat sem.Valamelyik nap neztem a termeszetcsatornat.egy kutatocsoport halott balnatetemet keresett mert leakartak videozni a capakat mikor osszegyulnek egy nagy tetemnel.Kozben talaltak egy elo balnat aki begabalyodott egy haloba aztmondtak napok ota ott lehet,szegeny alig tudott a vizen maradni.erre benyogik h 3 oran at probaltak megmenteni de vihart jeleztek es ott kellett hagyni.masnapra megfulladt...olyan ideges voltam a szemetekre.orditottam kiabaltam a tv-vel ugymond.parom akkor ert haza kerdezte kivel kiabaltam?mondtam a tv miatt koabalok.jah hagytak meghalni mert tetem kellett nekik.igaz a megcsalas mas.megnezni megtudom,de elitelem nagyon.sajnos a tvben,filmekben is ezt latni igy a fiatalsag azzal a morállal nő fel h ez a helyes :/ mert ezt latjak mindenhol
2017. febr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Azért nem minden esetben, de a legtöbb filmes/regényes megcsalás is elég rosszul szokott érinteni. Meg tulajdonképpen minden nagyobb árulással kapcsolatos dolog, történjen családon, kapcsolaton vagy barátságon belül. Akkor még az állatok halála vagy kínzása is megvisel. A számomra legdurvább filmes jelenet az Alien 4-ben volt, amikor ez valami meghalt:

[link]

Hogy sajnáltam szegényt. :(

2017. febr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!