Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért csal a férfi? Megcsalni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csal a férfi? Megcsalni jó, mert a férfi úgy érzi, végre bosszút állt az egész női nemen.   Ismerős ez az érzés valakinek? Férfiak mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Csalni jó, mert ha az ember valakit becsap, úgy érzi, több lett. Kockáztatni élvezetes, nyerni mámorító, de még azt is érezni, hogy körülötted mindenki hülye, az már tényleg maga a félistenség. Rajtad aztán nem látnak át. Téged nem szorítanak sarokba. A gondolataidban nem olvas senki. Mint a hegymászó egy gigászi sziklán, úgy érzi ilyenkor az ember, hogy nem volt és nem is lesz nála faszább csávó. És a férfi sok dolgot szeret, nőt, pénzt, hatalmat, de leginkább azt szereti, ha legbelül mégiscsak egy kifürkészhetetlen, magányos hős, aki megőrzi magának a titkait.


Teljes Cikk: [link]



2017. febr. 28. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Itt egy új információ a számodra: Nem csak a férfiak csalnak.


Na innentől reagálok csak, és mindkét nemre kivetítve. Én nem tudom mi a jó ebben az EMBEREKNEK, szerintem undorító. Sajnos akut probléma a szexhiány, és mindkét nemnek megvan a maga bénaa kifogása "vadászösztön"/"nem érezte magát nőnek"


Gusztustalan az emberi faj!

2017. febr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

Tudod, a férfiak és a nők különbözőek. A nőt az ösztönei arra sarkallják, hogy kiválassza az alfa hímet, közösüljön vele és az utódot felnevelje. A férfit ösztönei arra sarkallják, hogy minél több nővel közösüljön. Ennyi. Ez szimpla biológia. Minden, ami ezen túl van, vagy ezt próbálja felülírni, pusztán szociális beidegződés.

Ennek fényében ha egy férfi megcsal egy nőt, az számára többnyire jelentéktelen aktus... Nem a párját akarja bántani, nem akarja lecserélni és nem is az énképéről szól. Csak megtörténik, mint amikor egy egyébként jólnevelt kutya rosszalkodik, mert mégis csak egy kutya.

Viszont ha egy nő csalja meg a párját, az az esetek többségében arról szól, hogy váltani akar. Annak tényleg van súlya.

2017. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Az se normális, aki ezt írta. Tipikus hülyegyerek, aki azt sem tudja mi az a család, otthon, stb. Nem az a legszomorúbb, hogy ilyenek vannak, hanem hogy tapadnak rájuk a nők.
2017. febr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

A nő is csal, és férfi is. Kinek mi a kifogása, a miértre.Persze nem mindenki, de az arány eléggé kiegyenlítődni látszik,egykutya.


Alfahím, szeretitek itt ezt szajkózni.Ugyan.

2017. febr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%

Na, a tipikus feminista provokáló hányingerkeltő cikk megvan...bezzeg ha én írok ki a feminácikról egy kérdést, ott terem 50 hülye nő, és elkezdenek sértegetni...


Az lehet, a férfi is csal, de nem olyan undorító módon, ahogy egy nő teszi.

A nőnek csak dugópajtija van, friend with benefits szép szóval...ha meg egy férfi mert hasonlót csinálni, elkezdenek vinnyogni a feminácik, és nyomják az idióta cikkeiket. Undorítóak vagytok.

2017. márc. 1. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mi köze ennek a cikknek a feministákhoz? :)

A véleményetekre vagyok kíváncsi, mert nekem feltűnt, hogy ez a látásmód még csak köszönő viszonyban sincs azokkal a hozzászólásokkal, amit itt szoktam olvasni. Legtöbben az elhanyagoltságot vagy a gyatra nemi életet hozzák fel indoknak a megcsalásra, viszont ez a cikk nem ezeket a férfiakat festi le.

Ha nem érzed magad megszólítva, akkor felesleges a háborgás, lehet lapozni.

2017. márc. 1. 06:03
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Eleve rosszul indul ez a dolog... Férfiként is eleve hihetetlen számomra, hogy ilyen emberek léteznek, mint amiről ez az írás szól. Bár lehet, csak nem a "megfelelő" körökben mozgok.


Az éhség meg... hát, ki mire éhes. De ha én nem találom az étlapon, amit keresek, akkor nem kezdek el cseszekedni a szakáccsal, hanem keresek egy másik éttermet.

Túlrágunk ebben a témában valamit, amit igazából annyival le lehetne zárni: jellemhiba.

Semmi másra nem volna szükség, legyen akár férfi, akár nő, mint emberi tartásra. Ezt ostobaság valamiféle versengésnek látni, ez szimpla gerinctelenség.

2017. márc. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez, csak egy írói fantázia.

Akiket ismerek nőket, hogy csalják a párjukat, azért, mert otthon nincs meg a betevő.

A pasik meg, mert szeretnek szexelni. Skalpot gyűjtenek és miért ne, ha van rá lehetőség alapon.

2017. márc. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
2-8 osztom a válaszokat.
2022. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!