Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a páromat most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a páromat most mit tegyek? Többi lent. Kérlek előbb olvassátok el utána szidjatok

Figyelt kérdés

Lefekudtem egy másik férfival pedig nem akartam . Igazából egyik baratommal szoktunk néha vicces cigit szívni a párom is ismeri jó haverok ők is szoktak együtt bandázni pluszba barátnője van ezért nem sejtettem ,h ez megtörténhetne velem.


Tegnap találkoztam vele elkísértem ajándékot venni nő nap alkalmából a párjának aztán haza kísértem ,h segítsek neki kicsípni a lakást estére,h a nője örüljön közben csinált egy cigit most pluszba beletett valamit úgy,h nem is szólt elszívtuk én meg hát kb magamról sem tudtam.. utána amikor feleszméltem mi van jól szájba vertem,h hatalmasat csalódtam benne mert sose tett ilyet velem . Még akkor sem amikor szingli voltam.

Nem tudok most tükörbe se nézni...


Azt hittem ilyen csak a filmekben van..... most mit tegyek ? Én azt hittem barátok vagyunk .


Így nem fogok tudni együtt maradni a párommal szakítani fogok szörnyű dolog amit tettem . Sose csaltam még meg senkit most se akartam . 1 éve vagyunk együtt és ,h így érjen véget... Kérlek adjatok tanácsot.


25/L



2017. márc. 9. 08:01
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
22%
Mi az, hogy nem tudtál magadról? Elég nehéz ezt elhinni. Emlékszel rá, hogy mi történt? Emlékszel rá, hogy szexeltetek? Vagy nem emlékszel semmire, hanem csak ő mondta.
2017. márc. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
25%

"Lefekudtem egy másik férfival pedig nem akartam "

Ahogy a régi tanárom mondani szokta: "Kifogások helyett inkább eredményeket kéne felmutatni."

2017. márc. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
88%
Miért nem jelented fel, gogy megeroszakolt? Nekem az lenne az elsö, hogy öntudatlan voltam, és ugy eszméltem hogy rajtam van. Innentol kezdve majd meglátjuk, medugott-e, vagy csak a szája nagy.
2017. márc. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:

Arra emlékszem,h azt mondtam ,h kérlek ne. Utána nem nagyon dereng semmi csak az ,h a zuhanyzóban ültem és sírtam.

Az eszembe se jutott eddig..

2017. márc. 9. 08:10
 5/58 anonim ***** válasza:
95%

Akkor kellett volna elmenned rrndőrségre. Mostanra valószínűleg kiürült a szervezetedből az anyag...


Szerintem mondd el a párodnak, ők rendezzék le, s ti maradjatok együtt. Nek te vagy a hibás, higy egy korábban kedvrs barátban megbíztál. Ha ezt a párod nem érti meg, akkor jobb is ha nek maradtok rgyütt

2017. márc. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is megér egy próbát a rendőrség

De ha ezt nem érti meg a párod... Basszus, megerőszakoltak

2017. márc. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
25%

"Utána nem nagyon dereng semmi"


Most emlékszel valamire és tudatodnál voltál vagy nem? Fogalmazz pontosan, mert kezd úgy tűnni a dolog, hogy nagyon is tudtad mit csinálsz, tudtad, hogy szexelsz és most magadat próbálod nyugtatni, hogy nem a te hibád. Alapból nem értem, ha van barátod, akkor minek mész más pasival vásárolgatni és minek mész fel más pasi lakására. Ez nekem elég fura és gyanús.

2017. márc. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
23%
Most akkor megerőszakolt vagy nem? Döntsd el, hogy mit kamuzol!
2017. márc. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
16%
kamu kerdes
2017. márc. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem inkabb ne akard ugy beallitani, mintha valami megeroszakolt, megkinzott aldozat lennel. Iszonyat tiszteletlenseg ez azokkal a nokkel szemben, akiker valoban megeroszakoltak, es nem csak egy haverjukkal alltak le drogocskazni olyan szinten, hogy a vilagukrol ne tudjanak... undorito. Remelem, legalabb a drogozast vegre abbahagyod.
2017. márc. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!