Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért a "férjemnek" áll feljebb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a "férjemnek" áll feljebb?

Figyelt kérdés

Megtudtam, hogy megcsalt.

Bíztam benne. A kezem is tűzbe tettem volna érte.

Ennek ellenére, amikor kiderült nem érdekelt, nem fájt.

Teljesen nyugodt hangon mondtam neki, hogy: Jól van. Most ezzel én nem tudok mit kezdeni, de holnap visszaköltözöm a szüleimhez."

Erre ő kiabálni kezdett, hogy nagyon szerethetem ha ilyen lazán reagálok erre. Utána meg sírt és könyörgött, hogy bocsássak meg neki és ne legyek ennyire közönyös és hideg, inkább kiabáljak vele mert ennél minden jobb.


Engem, őszintén, nem érdekel a könyörgése. Nem is értem mit képzel.



2017. márc. 24. 16:43
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem erre szamitott gondolom es most nem tud vele mit kezdeni, buntudata van es te kozonnyel reagalsz ra. Velemenyem szerint jol teszed, ilyen bosszut erdemel, ha kiakadnal es sirnal miatta, akkor az neki csak jo lenne.
2017. márc. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én is meglepődök a reakciómon. Pedig nagyon szerettem őt.
2017. márc. 24. 16:53
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
És ha kiabálsz vele az mit javít a tényen, hogy megcsalt? Meg egyébként is, mit számít mit akar, megcsalt, akármi volt a problémája, nem ez a megoldás...
2017. márc. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Hát felállt neki akkor is amikor a másik nőt izelgette :)
2017. márc. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

4#

Azt tudom mondani, amit neki: egészségére. :)

2017. márc. 24. 16:55
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Logikusan reagáltál a megcsalásra, ez férfiként nekem sem fér bele egy kapcsolatba. Viszont a férfiaknak valóban sokkal rosszabbul esik, ha a nő csendben van és nem reagál, mintha kiabálna. A közöny a legfájóbb, mert akkor már semmi érzelem nincs. Ez megértem hogy őt is nagyon bántja, de erre számítania kellett, amikor megtette azt, amivel meg ő bántott meg téged.
2017. márc. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
En is maximum annyit mondanek neki, hogy "Kedvesem, pontosan annyira veszlek teged most szarba, amennyire te vettel engem, amikor a luvnyad a farkadat szopkodta.". Maganban persze szomorkodnek, de azt nem erdemli meg, hogy lassa.
2017. márc. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Annyira jó olvasni, hogy végre egy nő nem picsog, hogy mi lesz vele a csalfa, őt megalázó férfi nélkül, nem megbocsát, hogy újra lábtörlőnek használhassák, nem bosszút esküszik.. stb. Büszke lehetsz magadra, szeretném hinni, hogy én is így tudnék viselkedni ebben a helyzetben.
2017. márc. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem jó ez a "stratégia", bár némi színészkedésnek kell benne lennie, ha amúgy meg szereted. Húzd még ezt a közöny-témát egy darabig, sőt, kapcsolj magasabb fokozatra. Legyél totálisan szenvtelen és rideg, hadd szenvedjen egy ideig ő is. Bár ahogy leírtad, ez már meg is van egy ideje. Most borzasztó lelki állapotban lehet, de egye meg, amit főzött.
2017. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval. Én a megcsalást nagyon elítélendőnek tartom, el sem merem képzelni milyen érzés lehet és ha ne adj isten megtörténne remélem én is ilyen nyugodtan és racionálisan tudok majd cselekedni mint te.

23/L


amúgy imádom, hogy még a férjednek állj feljebb, hogy nem szereted, mert akkor kiakadtál volna..........

2017. márc. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!