Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti mit tennetek akkor ha mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

P401 kérdése:

Ti mit tennetek akkor ha mar majd egy eve huzodik a problema?

Figyelt kérdés
Mar regebben irtam higy a felesegem megcsalt es beleszeretett egy masik emberbe. Ez majd egy eve mar es most tartunk ott hogy allitolag nem erez iranta semmit. De engem szeret mint embert de nem ugy mint a ferjet. Van egy 1,5 eves fiunk is aki javareszt velem van mert o dolgozik itthon is mindig vagy a telojat nyomkodja . Tehat en jatszok es furdetem altatom a picurt. Nagyon aps szereti az anyjat is de inkabb velem jatszik. Most viszont mar eljutottam arra a szintre hogy en sem tudom szeretem e a felesegemet vagy csak a gyerek miatt vagyunk egyutt. Felek ha elkoltozok az osszetori a fiamat. Mert ha elkoltozok akkor minden valtozik. Most en jarok este a gyerekert mert anya dolgozik . Nekem is kellene de valakinek el kell hozni ugye. Nem tudom mit tegyek . Figyelem a kis jeleket de az jon le hogy nem szeret es csak a kenyelem miatt van velem. Persze mikor rakerdezek akkor azt mondja ido kell hogy rendbe jojjenek a dolgok.

#Elvaljak #ne valljak
2017. máj. 8. 12:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A helyedben keresnék egy olyan ügyvédet, akivel jó esélyem van kizárólagos felügyeletre, és a megosztott a legrosszabb eshetőség. Aztán szépen beadom a válást.
2017. máj. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát idő kell mindennek ahoz hogy minden újra jó legyen,de ha már nem szeret,vagy te sem őt akkor nincs értelme eggyütt maradni,hogy abban nőjen fel a gyermeketek hogy csak a feszültséget lássa köztetek.És azért az nem fer hogy csak te foglalkozol a gyermekkel.És ha elváltok bizonyára nem lesz jó a gyereknek,de gondolj bele így eggyütt maradni hogy nem szeretitek egymást,és a gyermek így nöjen fel na az se jó.Ülj le a feleségeddel és beszéljetek,hejre tudjátok hozni a dolgot vagy nem.
2017. máj. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez a lehető legrosszabb helyzetek egyike. Érthető, hogy nem tudsz mit kezdeni vele.

Ha maradsz, akkor sem lesz jobb, ha pedig mész, akkor a gyerek várhatóan nem veled marad, hiába vagy jobb szülő esetleg.

Egyébként a gyerek mindenképpen megszívja, mert ha szétmentek, akkor "két családja lesz", amit nem könnyű feldolgozni, ha meg együtt maradtok, akkor egy idő után te is, meg a feleséged is olyan állapotba kerül, hogy az kihatással lesz a gyerekre is.

Ha tényleg megoldhatatlannak tűnik a probléma, talán jobban jársz, ha nem maradtok együtt. De pont a gyerek miatt nehéz meghozni egy ilyen döntést.

2017. máj. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2-es azt nem mondom biztosra hogy nem szeretem de nagy a szakadek koztunk. O mindig azt mondja hogy ido kell. Meg hogy en minnel jobban akarok valamit akkor o annal jobban bezarkozik. Na de igy elni nagyon nehez. Az a baj nagyon mar beszelgetni sincs kedvem vele. A masik ficko akibe beleszeretett o azt mondta neki hogy szereti a feleseget viszont nem de ott a 3 gyerek es oket nem akarja elhagyni. De viszont itt lakik 20 km-re tolunk a felesegem cegenel dolgozik igaz nem egy helyen de akkor is . Igy nem tudok nyugodt lenni es a bizalmat ujra megadni neki mikor meg mindig dugdossa a telefonjat. Beleorulok ebbe. Mar egy csomoszor volt idegosszeroppanasom es akkor ongyilkos akartam lenni .
2017. máj. 8. 15:06
 5/14 anonim ***** válasza:
2 vagyok,elég nehéz lehet a hejzeted,de egy éve semmi nem változott,ezekután szerinted fog? ezt te kell tudjad,én nem mondom h szakits vagy maradj vele de ez így sem jó.A legjobb ha megbeszélitek,de ha nem tutsz benne már bizni ami normális mert én sem tudnák akkor semmi értelme eggyütt lenetek.De ha látod annak eséjét h még hejre tudnátok hozni,és tudnál bízni benne akkor még van eséj.
2017. máj. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Jobban átgondolva, szerintem a feleséged át...ver.

Taktikázik, hogy szebben mondjam.

Kihasznál. Ennyi. Még azon sem lepődnék meg, ha később a gyereket is bevonná ebbe, és vele próbálna manipulálni.

2017. máj. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem nezi a csaladot . Csak az hogy o sokat dolgozik es neki jar a kikapcsolodas! Neki senki ne mondja meg mikor hova megy! Azt is mondta hogy miota meg van a kisfiunk azota az hogy idohoz van kotve ( nem mehet oda es akkor amikor akar) ez neki nagyon nagy problemat okoz. Mert nem maradhat tulorazni mert menni kell a gyerekert nem aludhat sokaig mert fent van a gyerek egy heten 1 napot a picurral van de kozben csorog a teloja es ez neki nagyon nehez es idegileg ki van. Mondtam neki higy egyensulyt kellene tartani a melo es a csalad kozott ! Az mikor hetvegen elmegyunk egyutt vasarolni vagy valami es bem hozza a telefont az nem sok mert elotte itanna mindig nyomkodja. Es ez engem idegesit. De neki ilyen a minkalya mondja mindig. Ha szova teszem neki higy mondja mar meg egy beten hanyszor van itthon mikor furdetes van akkor azzal jon hogy elegem van valjunk el mert mindig a fejehez vagom higy szar anya. Mad egy csomoszor mondta hogy el is valhatok ha ugy gondolom. De abba osszetorik a gyerek is meg en is .:(
2017. máj. 8. 20:12
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért, a mostani helyzet jobb?
2017. máj. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem nem jobb pont ezert nem tudok donteni mi legyen. Ma rakerestem joslatokra ( bar nem nagyon hisuek benne) de akar melyik oldalt nyitottam meg mind azt irta hogy nagy valtozas lesz az eletemben meg nehez dontes elott allok es ilyenek. Erdekes nem?
2017. máj. 8. 22:49
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezek alapján amit leirtál,én az látom a feleséged mindent megnánt,téged meg a gyereket is.Mért nem gondolkodott elöbb mielött teherbe esett volna,tudhata hogy a gyerekre idő meg figyelem kell,és kevesebb idő fog jutni magára,egyáltalán h beszélhet igy egy anya?nekem is van egy 3 éves kisfiam de én örülök ha vele lehetek,töbször felajánlotta anyosom vigyázz a fiamra,de azt mondtam nem engem nem zavar ha melettem van úgy is eltudom végezni a dolgom sőt örvendek ha láb alatt van.Ha elválnátok gondolom a gyermek az anyával maaradna,de ha most nincs türelme a gyerekre ,mi lesz amikor csak vele lesz,még kevesebb ideje jutna magára,és akkor nem törödne a gyerekkel?Örvendnie kéne hogy ilyen férje meg apja van a gyereknek mint te.Ha nem tutsz elválni,akkor egy két hetet menj el valahova,tedd probára a feleséged,lássuk hiányoznál neki,hívna,és ha nem látod annak jelét akkor válj el hátha az idő alatt míg nem vagy ott rá jön mit veszit el.És a gyerekről ha beszélünk biztos rossz lenne neki ha elválnátok de azt gondolod h úgy jo lesz h lássa így nő fel a szülei melett.Ha még kicsi a gyermek most lépj,mert az idő telik a gyerek nő még nehezebb lesz hogy elváljatok és a gyerek napról napra okosabb és jobban fog fájni így az egész.De a te feleséged nem h nem jó feleség de anya sem.Örvendnie kéne higy van egy gyermeke nem hogy azt mondja hogy miota megszületett nincs ideje magára
2017. máj. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!