Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tehetek, hogy a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, hogy a férjem exe eltűnjön végre az életemből?

Figyelt kérdés

Előre is bocsi, egy kicsit hosszú lesz.


Az elejéről kezdem. Amikor 22 éves voltam, a főiskolán volt egy velem egyidős fiú, aki nagyon tetszett nekem, de sajnos volt barátnője. A lány 20 éves volt, és össze akartak házasodni. Én viszont közelebbi nagyonjóba lettem a sráccal, és többször volt szex is. A baratnője rájött, hogy megcsalta, úgyhogy nem is maradtak együtt. Én összejöttem a fiúval és össze is házasodtunk, van 3 gyerekünk. 5 éve a férjem és az exe egy helyen dolgoznak, mindennap találkoznak. Mint kiderült kb ugyanennyi ideje rendszeresen megcsal vele. A nő együtt él valami pasival, és van egy 7 éves lánya. Semmi esete sem akarok elválni, ha már ennyit küzdöttem azért, hogy együtt legyünk. A férjem se akar, a gyerekek miatt, de még mindig viszonya van azzal nővel.



2017. máj. 12. 18:45
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%
Nos, megérdemled.
2017. máj. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Te semmit nem tehetsz.
2017. máj. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Semmi esete = semmi esetre


Én 37/N

Férjem 37/F

Férjem exe 34/N

2017. máj. 12. 18:50
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
A férjed nem akarja befejezni a viszonyt, viszont elválni sem akar, mert kényelmes neki, és persze a gyerekek miatt. Vagy eltűrőd ezt egész életedre (amúgy baromira megérdemled, gratulálok), vagy pedig ultimátumot adsz neki. Ha részedről nincs semmilyen retorzió, akkor nyilván nem fogja megszakítani a kapcsolatot ezzel a nővel. Elég gáz hozzáállás, hogy "nem akarok elválni, hisz már annyit küzdöttem, hogy együtt legyünk". Ha neked kényelmes a szarkupacban lubickolni, és büszke vagy rá, hogy ennyit küzdöttél, hogy itt tartsatok, akkor egészségedre! De normális nő inkább elválna, ha a férje évek óta mást dug.
2017. máj. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés a férjed megakarja e szakítani az exel. Ezt nagyon őszintén tisztázni kéne. Ha ez nem egyértelmű akkor azt lehet, hogy közben te is szabad vagy. És nevelitek a gyereket egy ilyen szövetségben közben meg van ami van.
2017. máj. 12. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Mint egy doboz aranyhörcsög. Körbekúrtok :"). Amugy mit vartal ugy megis? Megszereztel magadnak egy gerinctelen patkanyt, csak most epp nem te allsz a farkat elvezo reszen.
2017. máj. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

#4

Azért nem akarok elválni, mert így legalább együtt vagyunk, de ha elválnánk (mert én akarnék) akkor rögtön szaladna vissza az exéhez (multkor mondta, hogy még mindig szereti), az a r.ibanc meg még vissza is fogadná. De most én vagyok a felesége, akihez hazajön. Csak azt a r.ibancot kéne eltűntetni.

2017. máj. 12. 19:01
 8/29 anonim ***** válasza:
99%
Két buta liba :D A hapsi meg belenyúl a tutiba :D csitrik
2017. máj. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Ja te csak azert akarod a ferjed mert kulonben visszamenne az exehez??? Hat kerdezo megerdemled a sorsod!
2017. máj. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem csak azért, szeretem is.
2017. máj. 12. 19:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!