Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan képes egy férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan képes egy férfi, tudatosan, szánt szándékból megcsalni a terhes barátnőjét?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm összejött egy kollegájával, aki 7éve van együtt,a barátnőjével. A barátnőm tudta a srác családi állapotát, és úgy ahogy tudja lelkileg kezelni a helyzetet(én rajta nem botránkozok meg mert ismerem jól, neki ez nem jelent gpndot...)

Én a fiút nem értem abszolút...hogyan képes szeretni(???) a barátnőjét, járni vele a kezelésekre, ultrahang , minden, várni a babát, miközben meg munka után, a barátnőmmel van... mi zajlik le a fejében? Ha ő is várja a gyereket, akkor... miért csinálja ezt? Akarja e egyáltalán azt a gyereket?

Leginkább olyan válaszokra lennék kíváncsi, aki volt már hasonló cipőben.



2017. máj. 17. 22:24
1 2 3
 1/22 Interferencia ***** válasza:
86%
A barátnőd se sokkal jobb ám...
2017. máj. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%

A férfiakban annyi érzelem, és törődés, meg figyelem van, hogy egyszerre több nőt is tudnak szeretni.:3


Nem egyébként egy tapló gyökérnek tűnik az emberkénk, a fejében valszeg az fut végig, hogy huh most hanyagoljuk a szexet a csajommal, mert terhes, ezért kell valaki más addig.

2017. máj. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Hat erre en is kivancsi vagyok, mert ep esszel fel sem tudom fogni. De azt sem, hogy a baratnod hogy tud a tukorbe nezni ezutan? Remelem, a karma mukodni fog, es visszakapja ezt az elettol.
2017. máj. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
80%

Igen, a férfi azért, mert nem/alig tud szexelni a terhes bnőjével, de hiányzik neki a szex.


Aljas mind a kettő.

2017. máj. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
48%
Az,hogy férfi,az összes férfi gerinctelen d.nó!!
2017. máj. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
De állítólag, ez neki nem csak a szexről szól... mert h szoktak csetelgetni is, meg írta barátnőmnek h szereti ezt az egészet, őt(????) meg ahogyan viselkedik, meg szivecskéket küldözget neki... ami nem jelent ugy tul sokat, de mélyebben sem akar belebnyolodni az egészbe... tehát a csajt nem akarja otthagyni meg semmi ilyesmi... de nem értem hogy nincs buntudata? hogy tud utana igy lefekudni a terhes noje melle? meg h volt olyan is hogy baratnom ott ult mellette a kocsiban mikozben a csaj épp hívta őt...
2017. máj. 17. 23:04
 7/22 anonim ***** válasza:
18%

Hát figyelj, sok minden csinál az ember amikor új környezetbe kerül. Lehet hogy megijedt ettől az egész apaságtól, ettől az egész komolydisditól ami előtt állnak a párjával, és maradna a kis biztonsági zónájában, ami a kis párkapcsolatosdit a kis lávdosdit jelenti amit a barátnőddel csinál.


Biztos tudja ő is, hogy nem helyes így, de szerintem minden ember tudja, hogy néha mennyire nehéz kontrollálni magunkat, nem csak férfiaknak, pl ha valaki fogyókurázik, hogy mennyire nehéz rávennie magát, hogy azt csinálja amit helyes, és ne azt ami után vágyik. Igen ez nem mentség, egy kőbunkó a srác, meg meglehetne ostorozni, de ő nem bír küzdeni maga ellen, és ad a vágyai csábításának, és inkább letér ezáltal a helyes útról. Ez van, néha mindenki megadja magát ennek.

2017. máj. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
31%

Hogyan képes egy nő tudatosan, szánt szándékból megcsalni a barátját, aki miatta került kórházba? Ilyet én is tudok.

Ne démonizáljuk már a nemeket egy-egy eset miatt. Köszike.

2017. máj. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem démonizálok semmit... nem egy egy ejszakarol van szó, hanem tudatos viszonyról, amit a srac kezdeményezett, szánt szándékkal.
2017. máj. 18. 01:20
 10/22 anonim ***** válasza:
91%

Mit nem értesz ezen!?

A pasi nem szereti a "barátnőd", csak dugja.

Valószínűleg nem most kezdett el félrelépni, és nem most fogja abbahagyni. De ha mégis, az sokkal rosszabb. Az a nő se normális, aki összefekszik egy ilyen aljadékkal. Remélem, ízlett neki a foglalt fax.


Sajnos nem egy ilyen esetet ismerek én is, ahol a pasi a terhes feleségét csalja, meg aki el is hagyta a másikért.

És mindenki csodálkozik, hogy én megmondtam, hogy sose szülök gyereket, mert nem akarok egyedül álló anya lenni.

2017. máj. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!