Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire hűségesek a nők a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hűségesek a nők a környezetedben? Melyik "típus" a leginkább csalfa?

Figyelt kérdés

Csak én látom úgy, hogy messze nem olyan hűségesek?

Sokáig úgy voltam vele, hogy a nők nem lépnek félre, de az elmúlt tapasztalatok azt mutatják, hogy nagyon nincsenek lemaradva a férfiak mögött.

Vélemény?


2017. máj. 21. 16:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Hát, én azt tapasztalom, hogy közel nem olyan hűségesek ők sem, de jóval a férfiak viszik a prímet a megcsalásban.

Viszont amiben a nők jeleskednek, az az, hogy kvára leszarják, hogy egy férfi kapcsolatban van. Oké, hogy nem jön létre kapcsolat, ha a férfi nem vevő rá, de komolyan mondom egyre több ilyen nőt látok és ez szánalmas, na meg szomorú.

2017. máj. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
29%

Válóperes szakember ismerősöm van jónéhány.

Azok milyen sztorikat szoktam mesélni.

Az a baj, a bíróság még manapság is sokszor a nők javára dönt, meg rablóbanda az egész nőtársadalom.

Az megy hogy a válás után amiért a férj dolgozott meg általában ő meg otthon mosogatott és vakarta a valagát, a válás után meg tartja a markát,mintha ő izzadt volna a tűző napon 10-12 órát érte.

Nem is írok többet, mert mindjárt jön a femináci kommandó azt írkálnak itt össze vissza mindent.

2017. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%

Előző...biztos vannak ilyen nők is, de szépszámmal vannak olyanok, aki már bölcsődébe beadják a gyereket, amellett visszamennek dolgozni, vezetik a háztartást, főznek-.mosnak-vasalnak-bevásárolnak-takarítanak stb.


A legcsalfább típus sosem derül ki, hiszen számtalan félrelépés titokban marad...

2017. máj. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Hát, a plázamacska-típus biztos nem a hűség mintaképe:)
2017. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egy gyárban dolgozom ahol rengeteg nő dolgozik és nagyon sok titkos kapcsolatokról tudok. Aki olyan rámenősebb nagyszájúbb,nagy dumás lányok,a plázacica stílusúak,meg vannak a csúnyábbak akik azért dugnak félre,hogy növeljék az önbizalmukat,meg akik elvannak szállva maguktól,hogy nekik ez megjár tipusú lányok, azok általában annyira nem hűséges tipusok. Aki kiegyensúlyozott,visszafogottabb tipusok azok általába hűségesebbek.
2017. máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Mindenki mindig a másikat hibáztatja.


A nők csak sokkal ügyesebbek és sokkal jobban titkolják, hogy van valakijük a férjükön/párjukon kívül.


Szerintem abszolút nincs egyik sem lemaradva.

Ugyanúgy fifti-fifti.


Csak a nők ügyesebbek, amíg otthon a férj is megkapja a szokásos mennyiséget addig nincs probléma.

Kevesebb nő hagyja el a férjét mint fordítva.

2017. máj. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

az én ismerőseim között egy olyan sincs, aki megcsalta volna a párját.

egyébként férfiak meg odagyűlnek a kapcsolatban lévő nő köré, és várják az alkalmat, hogy lecsaphassák a barátja kezéről...

2017. máj. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Környezetemben a feleségek csak azután kezdték megcsalni a férjüket ha a férfi már megcsalta őket.

Olyanról nem tudok, hogy a nő kezdte volna a megcsalást a kapcsolatban.

2017. máj. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Számomra egyértelmű,hogyha félrelépnék arról csak én tudok, és esetleg a legjobb barátnőm, vagy még Ő sem. sőt, a másik féltől is ezt várom, másképp' bele se mennék.


A környezetemben is van olyan csaj/pasi akikről azt gondolnám,hogy simán félrelépnek mert rámenősek, a nők kelletik magukat, a pasik hódítanak, aztán lehet,hogy alamuszi nyuszi nagyot ugrik alapon pont az lép félre aki csendben van...

2017. máj. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Az nekem is feltűnt, hogy jobban titkolják és hogy sok a munkahelyi kapcsolat.

2017. máj. 21. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!