Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tovább? Nem tudom lezárni

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Nem tudom lezárni

Figyelt kérdés

Egy érdekes szitu. 3 éve párkapcsolatban vagyok....de 1 éve viszonyom van egy közös haverunkkal. A srácnak is van barátnje 5 éve.

Csak szexről szól az egész.

Mindíg megfogadom magamnak hogy lezárom de valahogy soha nem tudok nemet mondani neki amikor talizunk vagy felhív. Nem tudom hogyan tovább.

Szeretem a párom de valahogy a viszonyt sem akarom elhagyni.

Tanács?

Tudom sokan elítélnek de kérlek csak azok írjanak akik nem elhordani akarnak minden féle ringyonak

Köszi

24/L



2017. máj. 22. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"Szeretem a párom de valahogy a viszonyt sem akarom elhagyni."


Leírtad a problémát: nem akarod lezárni a viszonyt. Így hiába próbálkozol vele, nem fog menni, hiszen valójában jól érzed így magad.

2017. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a két kapcsolat alkot egy kerek egészet. A stabil kapcsolatod is többé-kevésbé rendben lehet, de bizonyos dolgok hiányoznak - és ezt pont a másik adja meg. Te is tudod, hogy a normális az, ha ezt a kerek egész-állapotot egy kapcsolat adja meg. Az egyik végére pontot kell tenni, de én amondó vagyok, hogy a leírtak alapján talán érdemes lenne mindkettőére.
2017. máj. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kettes tökéletesen leírta.
2017. máj. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a fenébe mind a kettőt és keress egy normális kapcsolatot, amiben minden értelemben a helyeden leszel.

Mégis, meddig fog ez így tartani - most el is tekintve a hazugság, lebukás, meg más kellemetlen dolgoktól?

2017. máj. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én kilépnék mindkettőből.

1.Ha a párom mellett szükségem van másik farokra, akkor semmi értelme vele maradnom.Tehát nem szeretem, és nem is tisztelem, csak van egy biztos pontom.Ez nálad is így van.

2.Képtelen lennék megcsókolni a szerető száját, amivel a barátnőjét nyalja mellettem.Undorító.

2017. máj. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi az indíttatásod a fenntartáshoz? A párod nem adja meg neked szexuálisan azt, amire vágysz?
2017. máj. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért szerencsétlen csávót sajnálom, hogy ilyen barátnő és ilyen haver veszi körül.. :D Ellenségei nincsenek? Arra már nincs is szükség. Szomorú.

N

2017. máj. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!