Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tehetném túl magam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tehetném túl magam?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy sráccal, aki azt hazudta nekem hogy nincs barátnője, közbe pedig volt és pedig teljesen beleestem. Csak aztán a srác nem keresett minden kapcsolatot megszakított velem, eleinte nem értettem, aztán egy közös ismerősünk mondta el hogy a volt barátnőjét teherbe ejtette (tehát az idő alatt mialatt velem volt neki volt barátnője). Nagyon kiborultam minden nap sírtam, majdnem be is fektettek a kórházba. Össze is házasodtak már azóta meg is született a gyerek. Nektek mi a véleményetek erről? Szerintetek szereti a "feleségét"? Vagy egyáltalán milyen ember az ilyen?

2017. máj. 22. 22:16
 1/10 anonim ***** válasza:
29%

Milyen ?

Szamodra felejtos ember o mar mas ferje szallj le rola.

2017. máj. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Egy tetű,az a nő se normális aki hozzáment,ha gyerek ,ha nem.
2017. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Eszemben sincs vele lenni, csak nagyon megalázva érzem magam és csalódott vagyok
2017. máj. 22. 22:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Elhiszem hogy rossz ,de képzeld el hogy milyen a feleségnek. Bar valószínűleg nem tud róla ,de azért mégis ,neki milyen pocsék lenne ha megtudná hogy a férje megcsalta.
2017. máj. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Igazából te jártál a legjobban, ebben a történetben. A nő hozzáment egy férfihez, aki csalta, a férfi pedig csak a gyerek miatt házasodott, nagy eséllyel nem kevés külső nyomás hatására. Valószínűleg a kapcsolatuk eddig sem volt, és továbbra sem lesz túl fényes. Ha együtt is maradnak, nem sok esélyt látok a békés, boldog családra. Persze, varázsütésre minden jó is lehet, vagy csak egy hullámvölgyet láthattál magad előtt egy csodálatos pár közt, de lássuk be...ez igen valószínűtlen.

Te ellenben megszabadultál ettől a pasastól, és van még esélyed olyat találni, akivel boldoggá teszitek egymást.

2017. máj. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon aranyosak vagytok! És igazatok van teljes mértékben!
2017. máj. 22. 23:06
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez ilyen gyászfolyamat kell hogy legyen... elvesztettél egy szeretett ember, akihez kötődsz valamilyen szinten.


Érdemes minél jobban elvágnod magad tőle. Tiltással, hogy ne lásd őt.

Ez után pedig az idő segít feledtetni a köteléket...


Figyelemelterelés javasolt'

2017. máj. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Amint megtudtam hogy mi a helyzet azonnal tiltottam mindenhonnan. Valóban olyan érzés mintha meghalt volna valaki
2017. máj. 22. 23:16
 9/10 anonim ***** válasza:

"Milyen ?

Szamodra felejtos ember o mar mas ferje szallj le rola."


bakker, hogy lehetsz ennyire ostoba????


a kérdező azt mondja, h. átverték, kihasználták, becsapták.


a pasi azt kamuzta független, és ő beleesett.


nehogy már a pasit védd, és a kérdezőnek támadj!!!!


prbáld értelmezni a szöveget, és gondolkodj el rajta, ostoba!


kérdező, nagyon sajnálom, én is így jártam, ill. én tudtam, h. van bnője, de azt mondta, szakítani készül vele, és én elhittem, belezúgtam.


eltelt egy év, és mikor rákérdeztem,. mondta, h. nem is olyan rossz a kapcsolata, esze ágában sincs szakítani.


nagyon megértem, amin keresztülmész, én is totál kikészültem.


az adjon erőt, ami nekem is: jobbat érdemlünk ilyen szemétládáknál!!!


és a sors vmilyen formában majd törleszt.


de tudod mit??


van egy adu ász a kezedben!


ha maradtak csetek, mailek, sms-ek, bármilyen írásos anyag a kapcsolatotok idejéből, akkor küldd el a feleségének, másold be neki facebook messengeren, ha egyéb elérhetőségét nem ismered, időpontokkal együtt.


figyelmeztesd, kivel él együtt, nem kizárt, sőt, hogy ezt eljátssza még más nőkkel is a felesége háta mögött.

2017. máj. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom ami veled is történt, sajnos beleestünk egy ilyen csapdába. De így van én bármikor keresztbe tudnék tenni neki, mivel megvannak az smsek telefonhívások üzenetek. Viszont én nem tudnám megtenni vele, ha ő így boldog akkor nem állok az útjába. De nem hinném hogy az lenne. Kitartást és sok erőt kívánok neked kedves utolsó válaszoló! :)
2017. máj. 23. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!