Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfiak, te elmondanátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, te elmondanátok a párotoknak, ha részegen "véletlenül" félrelépnétek?

Figyelt kérdés

Egyáltalán, van annyi pia, hogy teljesen elveszítsétek az önkontrollt? Olyanoktól kérdezem, akik egyébként stabil, boldog kapcsolatban élnek és józanon eszükbe se jutna megcsalni a párjukat.

Nők véleménye is érdekel.


2017. máj. 23. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem megbántani akarlak, de ebből jól kijönni semelyik alternatívával nem lehet. :/ Tök mind1, hogy mennyire voltál "illuminált" állapotban a megcsalás az megcsalás.
2017. máj. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én maximum a megcsalt fél lehetek a történetben, de nem ez a lényeg...
2017. máj. 23. 18:31
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Véletlenül? Megbotlott és beleesett egy másik p*nába?


Szerintem nem lehet ennyit inni, illetve aki annyit iszik, hogy nincs eszméleténél és van szex, az meg van erőszakolva.

Amúg férfiaknál a sok alkohol mellékhatása, hogy nem áll fel, szóval aki még tud szexelni, az nincs kiütve.

2017. máj. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez egy stabil,boldog,harmonikus kapcsolatban nem fordulhatna elő velem! És nincs annyi pia ,mert amennyi pia mennyiség ahhoz kellene hamarabb lennék merevség képtelen és aludnék be.
2017. máj. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Részegen? Eszembe nem jutna megcsalni a párom. A szeretkezést, józanul tudom csak élvezni.

Elmondani meg egyszer sem mondtam el. Olyanról sem tudok, hogy bármelyik kolléga, ismerős, elmondta volna otthon.

Egy nőt ismerek, aki boldogan újságolta a párjának, hogy X-el lefeküdt és babát vár tőle. Mondjuk, a párja nem kitörő örömmel fogadta a jó hírt.

2017. máj. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még inni is csak ritkán szoktam, akkor is csak keveset. Részeg sose voltam. 34/F
2017. máj. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

En no vagyok, de meg sosem voltam reszeg. Egyszer kicsit mar ereztem az ital hatasat, de nekem mar az is sok volt- el nem tudom kepzelni hogy lehetne annyit inni, hogy ilyesmit kovessek el.

Ahogy elottem is mondtak, a megcsalas az megcsalas. Mindegy milyen korulmenyek kozott, hiszen a vegeredmeny ugyanaz, te mar nem fogsz bizni a masikban. Es nem is erdemes.

2017. máj. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na, a vege lemaradt...

Szoval, szerintem ha mar annyi bizalmat kap valaki, hogy a parja nyugodt lelkiismerettel varja otthon amig o bulizik, akkor ne tegyen mar ra.

Aki meg tudja magarol, hogy kepes tul sokat inni, legalabb ne olyan helyzetben tegye ahol ezt ki lehet hasznalni. Bar ugye, aki kepes nemet mondani az italra azt nem lehet kihasznalni...

2017. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincs annyi pia.Bármennyire is részeg vagyoj mindig tudom mit csinálok.

Illetve ha iszok is,és mondjuk a párom nincs velem,vagy ilyesmi akkor is rá gondolok,és méginkább hiányzik.


Amúgy pedig igen,elmondanám.S visszafele is elvárnám tőle.

2017. máj. 24. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem mondanám el, mert attól nem lenne jobb senkinek. A párodnak se, meg neked se. Cinikusan hangzik, de szerintem csak fölöslegesen rombolnád vele a kapcsolatodat. A vallomásnak az lenne a lényege, hogy bűnhődj a bűnödért. Mert ha elmondod, akkor megkapod a magadét, bocsánatot kell kérned, küszöb alatt járnod... stb-stb. Rendben van, mondjuk azt, hogy megérdemled. De a vallomás után milyen állapotban lesz a párod. Ő megérdemli, hogy kikészítsd? Mi lenne, ha úgy bűnhődnél magadtól, hogy ő nem tud róla? Én magamban rendezném le ezt a dolgot.
2017. máj. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!