Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Ha párkapcsolatban érdekelnek más emberek (teljesen mindegy milyen neműek) és szívesen ismerkedsz másokkal?

Ezen belül nektek mi számítana nagyon zavarónak?



2017. máj. 23. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor tisztázzuk, a megcsalás az, amikor lefekszel, csókolózol, neten szexuális tartalmat írsz másoknak és nem a párodnak párkapcsolaton belül.


Az nem megcsalás, ha ismerkedsz valakivel szimplán haveri alapon, bővíteni szeretnéd a baráti körödet, vagy munkakapcsolat miatt.

2017. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Lazy Lover ***** válasza:
21%
Nincs ezzel baj de ne találkozzon pasikkal ha nem vagyok ott
2017. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kovács István09 ***** válasza:
100%
Az ismerkedés nem zavarna, amíg nem kezdene titkolózni vagy több időt áldozna az ismerkedésre mint rám.
2017. máj. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
a #2 válaszadó érdekes
2017. máj. 23. 21:16
 5/10 Bence_ ***** válasza:
65%
Az a megcsalás amiko a bizalmad a partbered helyett másnál van.
2017. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát az elég neccesen' áll a párjához ha ezt (beszélgetést) megcsalásnak veszi...

42/N.

2017. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Te most tulajdonképpen azt kérdezed, haverkodni megcsalás-e olyasvalakivel, aki nem a párod?

...Ez most komoly?

2017. máj. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Férfi létemre teljesen elfogadható ha valaki(bnő), kedves más férfiakkal is. Szex,csók, randira hívás (hátsó szándék nélküli találkozó belefér), szexuális töltetű üzenetek ami megcsalás.

Ha az ellenkező nemből sokakkal jóban vagyunk az természetes dolog, az ember társas lény

2017. máj. 24. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Nalam megcsalas a szex, csok, felreertheto, erotikus tartalmu erintes, kozeledes, es ha csak szimplan beszelnek ilyenekrol,akar chaten, akar eloben, az is(tehat attol hogy a parom nem ert hozza senkihez, de ha valakit randira hiv, vagy arrol beszel neki, hogy mennyire szeretne megd**ni, en azt sem toleralom). Az ellenkezo nemuekkel baratkozas bar nem megcsalas, de azzal tenyleg vigyazni kell. A sajat tapasztalataim alapjan es masoktol se nagyon hallok mast, de mely, szoros baratsag ferfi es no kozott nem letezik. Amikor szingli voltam meg par eve ezt egy ideig maskepp lattam, de mikor kivetel nelkul egy ido utan vagy beprobalkoztak a pasik(es itt nem egy-ket poenbol ellott megjegyzesre gondolok,hanem amikor nonstop elkezdenek ostromolni) vagy szo szerint szerelmet vallottak es ezek kozul volt, aki magatol mondta, hogy szakitsuk meg a kapcsolatot,mert baratkent nem bir a kozelemben lenni, volt akinel en mondtam,mert nem birtam nezni a vagyakozo tekintetet es lelkiismeretfurdalasom lett. A ritka kiveteleknel, ahol nem volt ez, ott en kezdtem el tobbet erezni. A haverkodassal nincs baj, nekem is van par srac az egyetemrol, akikkel tartom a kapcsolatot, de ez mindossze 1-2 havi chatelest es kb. 3-4 havonta osszehozott talalkozot jelent, ami vagy egy kavezas vagy megiszunk 1-2 sort es dumalunk 2-3 orat, de nem tobbet, tehat nem megyek el veluk lereszegedni es tancolni egesz ejszakara,mert az a paromnak mar nem ferne bele, teljesen erthetoen. A kollegaimmal en is joban vagyok, beszelgetunk munka kozben, kb. 3 havonta van egy ceges buli, de tobbszor nincs is igenyem,mert igyis tobbet vagyok sokszor veluk hetkozben a tulorak miatt,mint a baratommal. Van vegyes barati korom/korunk, akikkel idonkent osszejarunk, de ott mindenki kapcsolatban van vagy hazas, senki nem nyomult soha senkire. Tehat a mely, szoros baratkozas ellenkezu nemuvel engem nagyon zavarna,mivel 10bol 9szer nem mukodik, de a haveri kapcsolatok nem.
2017. máj. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%

Ha a másik háta mögött, titkolózva megy a dolog, illetve az ellenkező nemű "haverral" többet foglalkozol, mint a pároddal, olyan üzeneteket írsz, mintha fel akarnád szedni, szexről beszéltek, többre tartod, mint azt akivel együtt vagy, esetleg rosszabbnak állítod őt be a "haver" előtt, mint amilyen valójában, vagy eltitkolod a "haver" előtt, hogy van valakid, meztelen/félmeztelen vagy akármi olyan képeket kérsz tőle amire csorgathatod a nyáladat, az megcsalás. Ha figyelmesebb vagy a "haveroddal" mint a pároddal, az szintén az. Nem kell feltétlenül szexelni vagy találkozni hozzá. Én mindig úgy gondoltam, hogy egy kapcsolat akkor jó, ha nem teszünk olyat, amivel a másikat megbánthatjuk. Ha úgy gondolod, hogy fordított esetben neked valami rosszul esne, zavarna, vagy ha úgy gondolod, hogy a párod szomorú lenne miatta, akkor azt ne csináld.

Lehet barátkozni, haverkodni. De fontos a sorrend és az őszinteség. Szerintem ha ilyen helyzetben vagy, mesélj neki erről az egészről, ne a háta mögött csináld, végülis akár közösen is haverkodhattok, lehetnek közös barátaitok. Így ő sem érzi magát kirekesztve, és eszébe se fog jutni, hogy esetleg megcsalod. Illetve ne hanyagold el. Saját, elég friss tapasztalatból ennyit tudok ehhez hozzátenni. A bizalom az egyik legfontosabb dolog, könnyű eljátszani.

2017. máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!