Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan tudnak egy megcsalást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnak egy megcsalást megbocsátani? Hogyan tudnak emberek ezek után együtt élni?

Figyelt kérdés
Szerencsére nincs benne tapasztalatom de azt mondják nem elsődleges váló ok a megcsalás,hogyan lehet egy ilyen gusztustalanság után még valakit szeretni? Hiszen aki csal az már bizonyos hogy nem szereti a párját nem?
2017. máj. 25. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Vannak párfüggők, azok inkább megbocsátanak, csak ne maradjanak egyedül. Vagy pedig attól tartanak, ha szakítanak, nem találnak újra párt. Házasságban gyakori, hogy ezért nem akarnak elválni a vagyonmegosztás miatt, inkább oda-vissza csalják egymást. Rengeteg ilyen kapcsolat van. Akik nem ezekbe a kategóriákba tartoznak, azokat én sem értem.
2017. máj. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ebbe a kategóriába tartozom és tovább tudtam lépni nagy nehezen.
2017. máj. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
Igen kérdező.Vannak, akiknek van gusztusa ehhez.Nekem nem volt.
2017. máj. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nézz utána a társfüggő társadalom elméletének!
2017. máj. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%

kedvesem, olyan sokféle kapcsolat volt-van-lesz, mindenre találsz példát és az ellenkezőjére is.

DE! aki szeret, az sok mindent megbocsát, mert elgondolkodik az okokon is, nemcsak felkapja a vizet.

Pl. azon, hogy ő maga vajon mindig elég hűséges volt-e, aztán azon is, hogy mennyire felelt meg a párjának (bár ehhez a férfiaknak nem kell nagy hűség, minden feleséggel, hűséges párral megteszik, csak idő kérdése), aztán ott vannak a gyerekek, a közös múlt, meg az is, hogy mit mond a félrelépő az eset(ek) után- Én elhiszem, hogy az csak kaland, nem számít, jólesett, hirtelen vágyból fakadt - az élet olyan rövid, és hát sok a kísértés.

2017. máj. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy jó keresztény mindent megbocsát!
2017. máj. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!