Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha dob engem majd 4 hét múlva...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha dob engem majd 4 hét múlva viszakozik, akkor elítélendő, ha közben mással ismerkedtem (én akartam volna, hogy együtt maradjunk, de ő akkor hajthatatlan volt)? Elmondjam neki?

Figyelt kérdés
csak beszélgetés volt az se személyesen.

2017. máj. 25. 14:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Arra se szólhatna semmit, ha közben összejönnél mással, álljon már meg a menet.. Kidobott, onnantól kezdve nem tartoztál neki semmivel és nincs joga elszámoltatni.

Elmondani viszont elmondanám, ha újra akarod vele kezdeni (nagyon meggondolnám a helyedben..) akkor nem érdemes titkolózással kezdeni a dolgot.

2017. máj. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Akkor helyes ha nincs lelkiismeretfurdalásom?

Az a probléma hogy eléggé torz életfelfogása van. Betegesen birtokló, önző, más barátom az ellentétes nemből megtiltotta, hogy legyen, mert neki nem fér bele.

2017. máj. 25. 14:24
 3/31 anonim ***** válasza:
3%
Hát ahhoz képest, hogy te nem akartál szakítani, elég gyorsan elkezdtél mással "ismerkedni".
2017. máj. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
A kérdésre válaszolj légyszíves. Ez eddig piros ujj
2017. máj. 25. 14:29
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne lelkiismeretfurdalásod? Nem voltatok együtt, ráadásul ő szakított, nem csaltad meg vagy ilyesmi.


"Az a probléma hogy eléggé torz életfelfogása van. Betegesen birtokló, önző, más barátom az ellentétes nemből megtiltotta, hogy legyen, mert neki nem fér bele."


Itt viszont ledöbbentem. Miért akarna bárki egy ilyen degenerált selejttel kibékülni?

2017. máj. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Szerettem
2017. máj. 25. 14:44
 7/31 anonim ***** válasza:
6%
Az békül ki ilyennel aki szintén egy degenerált selejt aki rögtön képes rápattanni egy másik farokra :D
2017. máj. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
0%
És te kit nem szeretsz? Lol. Na hagyjuk már a rizsát ,menj aztán szopkodd és jól alázkodj be neki :D Ha összebalhéznátok úgyis tartasz készenlétben edzőpartnert ,nincs veszteni valód!
2017. máj. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nem lány vagyok te iq fighter
2017. máj. 25. 14:48
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hogy te az a típus vagy, akinek a szerelem egy elfogadható indok arra, hogy egy ilyen emberrel együtt legyen.. Így nem tudok tanácsot adni, egy értelmesebb ember belátja, hogy így nem lehet élni és félreteszi az érzelmeit, eszébe se jut egy ilyennel kibékülni.
2017. máj. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!