Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Figyelmeztessem a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valkaiss kérdése:

Figyelmeztessem a lányt?

Figyelt kérdés

Volt egy iskolatársam, alattam járt két évvel. Nem mondanám, hogy barátok voltunk, max jó ismerősök. Viszont összejött az exemmel, a srác durván átvágja, naponta írogatja neki a szerelmes csöpögős dolgokat facebookon stb, közben pedig szexpartner keresőkön ismerkedik, főleg férfiakkal, akkor is ezt csinálta, mikor velem volt, csak én is későn tudtam meg.

Három hónapja vannak együtt, de ugyanúgy csinálja. Nekem egy hidegzuhany volt megtudni, plusz orvostól orvoshoz járkáltam kivizsgáltatni magam nem kaptam-e el valamit.

Viszont a srác szuicid hajlamú... Nem tudom merjek-e lépni.


2017. máj. 27. 14:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A helyedbe nem avatkoznék bele.Idővel ugyis megtudja.Illetve ha Te az exe vagy ugyse fog hinni neked.
2017. máj. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hinni fog, mert van pár link bizonyítékként. Megdönthetetlen, a képei hátterében ott van a szobája, cuccai
2017. máj. 27. 15:03
 3/15 anonim ***** válasza:
21%

Segítséget csak akkor adj a másiknak, ha kérnek tőled.

Tényleg ne avatkozz bele más életébe, nincs jogod hozzá!

Nem kell az a szöveg, hogy csak a jó szándék vezérel téged.

Majd a saját kárán megtanulja, hogy kivel ismerkedjen, és hogy jobban meg kéne ismerni a másikat.

2017. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Az a kérdés mennyire szeretnéd ,hogy esetlegesen el legyen törve kezed,lábad? :)

Ha ez nem probléma nyugodtan kavard a szart :D

2017. máj. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez nem szarkavarás.

Jobb előbb megtudnia szegény párának, mint több hónap után csalódni, amikor persze már fülig beleesett.

Esetleg névtelenül nem tudod neki átdobni a linket?

2017. máj. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Keress rá, hátha a párod is ott ismerkedik.

Amúgy pedig, ha intrikálni akarsz, elég, ha egyszer elhinted az exed egyik bizalmas barátnőjének. Az majd "intézkedik".

2017. máj. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
Ngm ertem ezt a dumat, h ne szoljon bele mas eletebe. Ha lopjak a szomszed cseresznyejet abba se szoljon bele? Vagy ha tudja ki mergezte meg a kutyajat? Amit a srac csinal az nem csak erkolcstelen hanem a lany egeszseget is veszelyezteti, en siman szolnek. Ez nem kavaras, hanem egy artatlan ember megvedese. Tudjatok, cinkos aki nema.
2017. máj. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
14%
lollypop93 bázz te tényleg ennyire naív vagy? :D
2017. máj. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

A lopás és kutyamergezés bűncselekmény. Teljesen más kategória.


Ne avatkozz bele. Lehet, a lánynak is vannak titka. Inkább akaszkodj le az exedről, vagy egész életedben követni fogod és minden új csajnàl eljatszod ezt?


A legkisebb mértékben sem a nő lelkivilaga érdekel téged, hanem a kicsinyes bosszú állás és keresztbe akarsz tenni az exednek.

2017. máj. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#8 Meg tudod indokolni miert vagyok naiv, vagy csak megprobaltal megsemmisiteni vele, mint ahogy a szanalmassal szokas?
2017. máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!