Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek megcsalt a baratom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsalt a baratom?

Figyelt kérdés
Rám írtak egy kamu Facebookból, hogy a párom Xy-nal csal. Rákérdeztem, Letagadta, hogy nem igaz. Majd par nappal később azt hallom, hogy Xy a barátnőjének meséli, hogy a párommal csokolozott. Megkérdeztem a bizonyos lányt, aki szinten letagadta, es azt mondta rairt a paromra, hogy mi ez a baromság. A barátom telefonjaba persze mar nem volt meg Ez az üzenet , aki azt mondta azert törölte ki, hogy ne veszekedjek ha meglátom benne a lány nevet. Szerintetek ? Ha igaz miert tagadjak mindketten?

2017. máj. 29. 08:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem igaz, akkor miért találnák ki?
2017. máj. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezaz. Akkor miert tagadjak le mindketten?! Ennyit er manapság az őszinteség ?
2017. máj. 29. 08:46
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Vagy igen, vagy nem.

Rajtad áll, hogy megbízol-e benne.

Elojeleire viszont figyelhetsz.

Abban viszont biztos lehetsz, hogy ha az én telefonomba kotorásznál, dobnálak, mint azt a bizonyos macskát attol fuggetlen, hogy van-e titkolni valóm vagy sem.

2017. máj. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem a fakebukon kell nyomozni, hanem beszélgetni kell. Nem bízol a barátodban. De ő miért bízzon benned?
2017. máj. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Szerintetek mennyi arra az esély, hogy akit mondanak hogy megcsal lannnyal, pont az a lány meséli a barátnőjének hogy a párommal csokolozott....
2017. máj. 29. 08:56
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A lányok meg szokták beszélni a barátnőikkel a dolgokat...

Figyelj oda!

2017. máj. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ultesd le es addig ne engedd el, amig el nem mondja , hogy most mi is van tulajdonkeppen. Te ismered a parod, hogy egyes szituaciokbam, hogyan viselkedik. A reakcion, akar a beszed stiluson, de szerintem latni fogod, hogy mi az igazsag..

A lenyeg, hogy beszelj vele, mert a bizalmatlansagnal nincs mardosobb erzes.

2017. máj. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha tényleg így van,akkor miért törölte ki a komplett beszélgetést a telefonjából?

A lánynak megvan a beszélgetés?

Amúgy szerintem kuka, elég gyanús és te sem vagy benne biztos, hogy nem igaz.

Én mindenképp leülnék a párommal és kérném,hogy őszintén mondja el mi történt, nem haragszom meg, ha igaz, de akkor igen, ha nem őszinte.

2017. máj. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy kamu facebookrol irnak neked, aztan pont hallod azt a csajt ilyeneket mondani. Lehet szépen kitervelte hogy igy lepattint teged a baratodrol, es utana megszerzi. Es ez is csak a te elmeletedet igazolna.

Szoval vigyazz azert, siman lehet artatlan a baratod, es ha engem a semmiert dobnanak, akkor lehet szinglikent engednek annak a csajnak.

2017. máj. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem zörög a haraszt...
2017. máj. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!