Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miért kellene azért elnézni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellene azért elnézni megcsalást, mert a megcsaló fél sokat sírt utána?

Figyelt kérdés
Múlt héten szakítottam a barátnőmmel, mert megcsalt. Azóta is azzal mentegeti magát, hogy "sokat sírt emiatt" meg "miután felébredt az mellett akivel megcsalt egyből sírni kezdett" és állandóan küldözgeti az olyan képeket magáról amelyen úgy néz ki, mintha sírna. Ráadásul még néhány barátnője is rám szállt és még engem kiáltottak ki szemétnek és szívtelennek, hogy miért nem nézem el neki amikor ilyen sokat sír. Mikor már nagyon elegem volt belőlük rájuk írtam, hogy vajon ha a pasijaik krokodilkönnyeket hullajtanának miután félreléptek akkor is ilyen megbocsátóak lennének, mire azt válaszolták, hogy dehogy, páros lábbal rúgnák ki őket. Ezután meg olyan kifogásokat kerestek, hogy a "síró nőnek mindent meg kell bocsátani" és ilyenek.

2017. jún. 11. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
En annyit irnek vissza, hogy "Nagyon sajnalom. Biztos, akkor is sokat sirtal, amikor a masik pasi f-aszat szopkodtad. Na, szia." Aztan tiltas. Foglalkozna ezzel tovabb a fene.
2017. jún. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkodj.Megtette.

Utána sírhat amennyit akar, próbálhat érzelmileg zsarolni ilyen dolgokkal.

Nem szabad hagyni,lépni kell tovább.

2017. jún. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Manipulál, érzelmileg zsarolni próbál. Jól döntöttél, hogy szakítottál, én a helyedben tiltanám.
2017. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

De szánalmas a csaj :D

Legjobb döntésed volt a szakítás. Hagyd a francba. Akkor bezzeg nem sírt mikor más pasin volt rajta. Fuu..

2017. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Rohadtul szánalmas egy p*csa... tiltsd le mindenhonnan őt és a barátnőit is, ha pedig a haverjaid előtt próbálnak befeketíteni, mondd el mindenkinek, mekkora ribizli.
2017. jún. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Még ha a félrelépést meg is bocsátanám, ezt a viselkedést utána biztosan nem. Mint nő mondom.
2017. jún. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 1992Dávid ***** válasza:
100%
Soha nem bocsajtanek meg tette nincs ra magyarazat (berugott, rosszul bantal vele, vagyott masra stb ) akkor szakitcson el arult meg biztal benne es meg tette masik így zsarol na takarodjon az ilyen!!!
2017. jún. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!