Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Honnan/hogyan deríthetném ki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan/hogyan deríthetném ki, hogy megcsal-e?

Figyelt kérdés

A párom feltünően furcsán viselkedik mostanában. 1 éve élünk együtt, de eddig sosem vitte magával a telefonját a fürdőszobába mikor bemegy.Nem feküdtünk le 2 hete , pedig próbálkozok, de mindig fáradt.Ajandékokat kapok tőlle (eddigis kaptam de nem ennyit)

Elkezdett fogyókúrázni és megkért , hogy főzzek neki diétás ételeket.Eddig sosem zavarta a túlsúlya. Belenéztem multkor a telefonjaba mert itt hagyta véletlen amíg lement a boltba , de az előzmények törölve voltak , uzenetek , hivaslista semmi különöset nem talaltam .

Valamenyik nap , mikor munkából hazaértem láttam hogy telefonozik és nem jött ki megpuszilni , ezelért odamentem én , és megkerdeztem micsinal a telefonon hogy észre sem vesz , kikapcsolta a telefont , majd morntam neki h ne titkolózzon , kértem hogy mutassa meg mit takargat ennyire , de csak annyit mondott h ő sem kutat az enyémben én se tegyem az övében. Ezért lelkiismeretfurdalásom támadt mert igaza van , ezért hiaba adta oda utánna , visszaadtam neki .


De tudom hogy valami van, szerintetek , hogy deríthetném ki mi is mi állhat a háttérben?


2017. júl. 10. 17:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Én óva intenélek a nyomozgatástól, az általában csúnya dolgokhoz vezet, még sok mindent tehetsz előtte.


>kértem hogy mutassa meg mit takargat ennyire


Ne ilyesmit kérj tőle! Ka követelsz, tiltasz, veszekedsz, nyomozol, akkor védekező pozícióba fog kerülni és a végén te leszel a hibás (ahogy most is történt, te érezted rosszul magad).

Inkább ülj le vele egy nyugodt pillanatban, és idegeskedés, vádaskodás és veszekedés nélkül mondd el neki, hogy ezeket a dolgokat látod és aggódsz. Kérd meg, hogy ha tényleg van valami a háttérben, akkor derüljön ki most, hogy így vagy úgy tudjátok kezelni. Vagy ha rosszul látod, akkor pedig segítsen, erősítsen meg. Ez a legfontosabb, hogy semmilyen formában ne támadj, hanem kérj tőle segítséget.

2017. júl. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%

Szegezd neki a kérdést, hadd lepődjön meg. Sok mindent le lehet szűrni a reakciójából.

Mellesleg nem értem, miért nem lehet ilyent kérni, hogy mutassa meg a telefonját. Nálunk lehet, mert nem nézünk bele a másikéba, hanem szólunk, ha érdekel valami.

Ha nem mutatja meg, titkolnivalója van. A leírtak alapján a megcsalás/csajozás esélye elég nagy.

2017. júl. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Szinte biztos, hogy valamit nagyon titkol előled.
2017. júl. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a leírtak alapján.Ha nem is csal meg, biztosan rejteget valamit.

Én is azt javaslom,hogy nyomozgatás és faggatózás helyett ülj le vele, mondd el neki azokat, amiket ide leírtál és kérd meg,hogy legyen őszinte.

Akár azt is mondhatod,hogyha van másik nő, nem fogsz haragudni, csak ne hazudjon a szemedbe.

Remélhetőleg elmondja.

Akinek nincs titkolnivalója,az nem törli az előzményeket, nem lép ki azonnal a telefonból ha jön a párja stb..

Meg ha eddig rendszeres volt a nemi életetek, akkor az is eléggé árulkodó..

Ha mégis nyomozni akarsz, akkor vannak kémprogramok gépre és telefonra is, meg tudod nézni a leütött karaktereit,hogy mit csinál stb.

De én inkább a beszélgetést ajánlom..

Meg ha másnem,akkor kérdezz körbe barátoknál stb hogy nem -e vettek észre valamit.


Amúgy a fürdőbe én is magammal viszem a telefont, ott is nyomkodom, ez még alapjában véve nem utal megcsalásra(De ha eddig nem vitte,akkor sanszos)

2017. júl. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
megakarja kérni a kezed és azt keresgeti
2017. júl. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé klasszikus jelek, az én exem is pontosan ezeket produkálta, de előbb-utóbb kiderült. Hazug embert hamarabb utolérik, mint a sánta kutyát.

Ha ne hajlandó eloszlatni a kételyeid, inkább lépj ki a kapcsolatból. A reakciója majd úgy is elárulja.

2017. júl. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Már kiderítetted. Az azért pofátlanság, hogy te főzz rá diétásan.
2017. júl. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha az összes előzményt kitörli, akkor ott valami nincs rendben, kínosan ügyel a részletekre.

Mondjuk én is nagyon morcos vagyok, ha hozzányúlnak a személyes dolgaimhoz az engedélyem nélkül, a volt párom gyakran megtette ezt, megkértem, hogy ne használja a telefonomat engedélyem nélkül, folyamatosan átnézte a zsebeimet(nem mosás céljából), aztán idővel elegem lett ebből és otthagytam. Volt nagy sírás-rívás, de nem érdekelt.

Szóval a helyedben megkérném, hogy mutassa meg a telefonját mit csinált éppen, ha erre nem hajlandó, akkor elköszönsz és nem játszol magánnyomozót meg számon kérősdit.

Mi ezzel a célod? Meg akarod nevelni vagy el akarod tiltani valakitől?

Biztosítalak afelől, hogy ezzel nem fog menni, ha jónak látod lépjél ki a kapcsolatból és akkor kevésbé fogsz sérülni...legalábbis ezt fogod hinni. Ezek után minden kapcsolatodban előítéletes leszel és már az elején vágod magad alatta fát.

Nekem szerencsém volt, találtam egy olyan partnert aki tökéletesen megbízik bennem, nincs köztünk semmilyen feszültség, örülök, hogy kiléptem az előző kapcsolatból.

2017. júl. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Este feloltoztem neki csinos fehernemuben , de csak simogatott nem akart lefekudni velem , ezert elbeszelgettem vele , elmondta hogy van valakije , szeret engem es nem akar elveszteni es lezarja a masik novel

meg az este osszecuccoltam es hazakoltoztem , azota hivogat, annyira szeretem , de sejtettem latjatok... nem veletlen ereztem ezt

2017. júl. 11. 22:30
 10/13 anonim ***** válasza:

Sajnalom kerdezo,ami tortent veled,sok volt a rautalo jel...

A telefon dugdosas,rejtegetes a legtipikusabb.De a dietazas...ugye h a ferfiak is hiuak....es nem csak a kockahasu jokepu ferfi kepes megcsalni a parjat...

2017. júl. 12. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!