Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy sokkal szebb nővel csalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sokkal szebb nővel csalt meg. Ebből hogy lehet kijönni?

Figyelt kérdés
A párom 3 év után megcsalt egy nővel, miután kiderült, elmondása szerint, azért volt, mert velem már unalmas volt régóta (persze nem próbálta felpezsdíteni). Nem akarta elmondani ki volt a nő, de utánajártam, és nagyon gyönyörű... ezt bármilyen külső szemlélő is megmondaná. hogy lehet ezt feldolgozni, hogy engem sosem tartott valószínűleg fele ennyire vonzónak sem, mint őt?
2017. júl. 21. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1. minek akarsz mellette maradni, ha megcsalt, főleg úgy, hogy nem is akarta megoldani a felmerülő problémátokat?

2. csak a gyávák és a gerinctelenek élnek a megcsalással


Szakíts, zárd le a múltat és kezdj új életet.

2017. júl. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat, mondjuk kezdetnek ugy, hogy nem maradsz benne ilyen poshadt kapcsolatban egy ilyen alakkal, akinek kb. egy uritest ersz te meg az egesz koztetek, es novesztesz valamifele onbecsulest magadon dolgozva. Mindig lesz szebb no nalad. Nalam is. Meg x topmodellnel is. Ezen felesleges rugozni. A te sajat hatteredet kell rendbe raknod.
2017. júl. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A nő szépsége semmit nem változtat azon,hogy megcsalt. Dobd ki és te is biztosan találsz olyat akinek még gyönyörűbb leszel mint az a másik nő.
2017. júl. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
21%

Vonzónak de, tartott hisz szerelmes volt beléd.

Tanuljátok meg, hogyan kell tudatosan gondolni, így nem fog elmúlni szerelem.

2017. júl. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
A párod egy féreg, de te is egy elmeháborodott vagy, akkor ha hagyod ezt.
2017. júl. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én már nem egy olyat láttam, ahol meg a barátnőjét pont hogy egy rondábbal csalta meg a férfi...


Nem tudom, melyiken akadnék ki jobban, de igazából nem is érdekelne, mert mehetne amerre lát.


Minden esetre, azt remélem nem gondolod, hogy egy ilyen reakcióval ez csak egyszeri eset -volt, vagy legalábbis- lesz..


Én komolyan sajnálom azokat a lányokat, akik képesek ennyire elárendeltként viselkedni, hogy a megcsalás(oka)t is elviselik, pedig láthatóan bántja őket..


Mit ad mégis az ilyen férfi, amit szerinted másik nem tud megadni neked? Válaszold meg kérlek, legalább magadnak. (És azt hagyjuk, hogy szereted..)

26N

2017. júl. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem maradtam vele, ezt semmiképp nem tudnám megbocsátani. Arra irányult a kérdésem, hogy hogy lehet ezt magamban feldolgozni, hogy nem vagyok elég jó. Teljesen átlagos kinézetű nő vagyok, és tudom jól, hogy minden férfi a szíve mélyén egy gyönyörű szép nőre vágyik, akit öröm nézni, akárki, akármit mond.
2017. júl. 21. 20:37
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez bizony igy van! Az utolso mondatod tokeletesen helytallo. Csak tudod van akinek te leszel a leggyonyorubb.
2017. júl. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok

Szerintem ne indulj el ezen a vonalon..

Tudod, MINDENKINÉL van még szebb!


Lehet, hogy azt a nőt is meg fogja csalni később valaki, sőt lehet, hogy őt is csalták már meg. Nehogy már azt hidd, hogy a szépségen múlik. A barátod egy pö.ts volt, és ennyi. Mint mondtam, láttam én már ismerősi körömben olyat, hogy egy tényleg szép, 10-es lány volt a srác barátnője, és egy kinézetre 5-6-ossal csalta meg, többször is... Nem értettük miért, a csávó meg csak annyit mondott, hogy ő ilyen.


Aki ilyen, az a szép barátnőjét is meg fogja csalni. Tudod miért? Mert 3 év múlva roh-dtul fogja unni a másikat is. Vagy pedig jön egy még szebb- hiszen mint tudjuk, mindenkinél van még szebb... Vagy csak szimplán mert frissebb, vagy nem bír a vérével.


Én pl nem tartom magam azért extrának- bár rondának sem-, de azért ha adok magamra, észre szoktak venni.. Barátnőm mikor velem jött is látta, és nem is feltétlenül azért van ez, mert szép lennék.. Hanem valószínűleg inkább a kisugárzásom, látszik rajtam, hogy pozitív vagyok, és ez is sokat dob az összbenyomáson.


Mondok egy történetet is:

Volt olyan is, hogy egy buliban odajött egy srác, nem akartam ismerkedni így miután még egyszer megkérdezte amit kérdezett, meg hogy most "hozzá nincs kedvem vagy a bulihoz?" csak leráztam egy "Egyikhez sem"-el.


A srác egyébként nem nézett ki rosszul, de párom van, ezért is nem nyitottam. Konkrétan egy gyönyörű, szőke, jó testű csaj ( mondjuk tipikus bulis p*csa, de jól nézett ki, nőként észrevettem én is :) ), na szóval ők mentek oda ugyanezekhez a srácokhoz rázni magukat.


Pár perccel később, mikor pedig már ott volt ez a lány láthatóan érdeklődött iránta , mégis visszajött hozzám megint. :D ?? Pedig még szarul is éreztem magam, amiért bunkón jött le a válaszom, pedig nem akartam az lenni, és még így is itt volt megint. Akkor normálisan közöltem, hogy bocsi, nem akartam bunkó lenni, de barátom van. Annyit mondott, hogy nem is voltam akkor bunkó, és mosolyogva visszament. :)

- Mai napig nem értem, hogy egy nálam külsőre sokkal szebbb lány, akit ráadásul láthatóan könnyen ágybavihetett volna, miért jött mégis tőle vissza hozzám próbálkozni újra.


A külső nem minden.


Érdemes adni magadra, de főleg azért, hogy jól érezd magad a bőrödben, érezhetően mások is észre fogják venni és a férfiak is, hidd el. Ez sokkal vonzóbb tud lenni, mint egy szimplán szép lány.


Egy simán szép lány is tud üres lenni és nem kiváltani hatást.

2017. júl. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A párod jól néz ki?
2017. júl. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!