Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan mondjam el a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a páromnak?

Figyelt kérdés

Biszex vagyok.Jelenleg egy férfivel élek együtt akit nagyon imádok szeretek de 4 hónapja megismertem egy lányt párszor kavartak egymással összesen szám szerint 3 szőr feküdtem le vele.Eszem ágában sem volt elhagyni a páromat vagy megcsalni soha nem is gondoltam rá amíg nem találkoztam ezzel a lánnyal.Tudom hogy a biszexuálisás egyáltalán nem jógosít fel arra hogy félremenyek legyen a párom férfi vagy nő .

Eddig nem is nagyon akartam neki mert azt hittem így lesz a legjobb neki is még nekem is ha nem tud a dologról .

Viszont tegnap kaptam egy telefont attól a bizonyos lánytól hogy van egy kis probléma.Elkezdte mondani hogy nem jött meg neki az utóbbi egy hónapban én ott azt hittem rósszul hallok szóval elment orvoshoz és kiderült hogy 1 hónapos terhes és szerinte csak is én lehetek az apa mivel elmondása szerint nem volt más férfival az elmúlt négy hónapban amióta velem kavart .Én kizártnak tartom hogy enyém legyen a gyerek mivel minden egyes alkalommal védekeztünk bár az óvszer nem nyújt 100% védelmet.

Ezt valahogy el kellene mondanom a páromnak mivel ha enyém a gyerek akkor vállalom az apai kötelességeimet.

Vagy érdemes azután elmondani hogy megcsalta miután megcsinátatom az apasagit mert fogok csináltatni nem hiszem el olyan lánynak akit alig ismerek hogy rajtam kívül mással is kavart .

100% biztosnak kell lennem benne mielőtt elcsesznek a saját életemet bár már mindegy .



2017. júl. 22. 17:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Így jártál... mondd el a párodnak, hogy félrekavartál... megérdemled, hogy kidobjon.
2017. júl. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

"Eszem ágában sem volt elhagyni a páromat vagy megcsalni soha" - már megcsaltad, nem tűnt fel? :'D

Nem számít, hogy ellenkező nemű akkor is vele létesítettél szexuális kapcsolatot a párod háta mögött gusztustalanul.

Őszintén megérdemled, hogy jól odabasszon neked az élet a kölyökkel és kitudódjon az igazság.

Megérdemelnéd.

2017. júl. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Mind a kettőtöknek igazat adok mert hihetetlen nagy szemétládának érzem magam .

Ha tudnám szembe köpném magam a hülyeségek miatt.

Az ember a legtöbb esetben örül a gyerekek alldásnak de így egyáltalán nem örülök neki .tudom a saját hűlyeségem ezt felfoghatom egy büntetésnek

2017. júl. 22. 18:56
 4/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg közel sem biztos, hogy tièd a gyerek. Csináltassatok tesztet...

A lány attól még hazudhat...

2017. júl. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Persze hogy nem biztos nagyon kevés esélye van annak hogy enyém a gyerek kb 10-20 % de akkor is meg csaltak ha nem az enyém a gyerek szóval tökmindegy
2017. júl. 22. 19:59
 6/14 anonim ***** válasza:
Úgy kell elmondanod neki, ahogy most leírtad nekünk.
2017. júl. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves utolsó sokat segítettél

Neki nem ílyen egyszerű elmondani hogy bocs félre kurtam és apa leszek .

Szerintem nem fogadná valami jól. Valami kíméletesebb mondom szeretném vele közölni

2017. júl. 23. 20:33
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Kíméletesebb módon? Talán kérdezd meg, nem akar-e a keresztapja lenni a születendő gyerekednek...?
2017. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Most mit vársz, ember?

Mit akarsz szépíteni a sztorin?

Hiába szépíted így is úgy is szarul fog esni neki.

Szívesen.

2017. júl. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Már elmondtad a párodnak hogy megcsaltad? Tudod nekem is biszex a párom és én egy meleg srác vagyok. Szerintem joga van tudni hogy megcsaltad.. Mikor elolvastam a történetet sirva fakadtam hogy egy kapcsolatban miert van ilyen hogy félre léphetnek.
2017. júl. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!