Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalásnál tényleg a szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnál tényleg a szakítás a legjobb döntés?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy oké, bizalmatlanok lettünk, utáljuk a párunkat meg azt a szemét ribit/farkat, akivel megtette, de mit érünk a szakítással? Tuti hamar túlteszi magát, mi meg nulla önbecsüléssel ülünk 1-2 évig, nem tudunk megbízni senkiben, egyszerre szeretjük és utáljuk az exünket, követjük minden lépését és csak nézzük, hogy ő összejött azzal, akivel megcsalt (vagy akár új emberrel). Aki képes megcsalni, az már nem szeret, max úgy érzi, plusz ugye a megszokás. De tudja, hogy bármikor tud új embert szerezni, hiszen rajtunk kívül is minimum egyet becserkészett.


Egyszer volt az velem, hogy exem a régi nagy szerelmével újra felvette a kapcsolatot. Nem csalt meg (a távolság miatt biztos lehetek benne, hiszen nem tudtak találkozni), de napi szinten flörtölt vele, tette neki a szépet. Lebukott. Csinálhattam volna azt, hogy kidobom, ő meg másnap rákérdez a csajnál, hogy hogy oldják meg a távolság problémát, és következő héten már boldog vele. Tehát a karjaiba lököm. Én nem így tettem! Megbízni soha többet nem tudtam benne, de nem szakítottunk. Bűnbánóan megígérte, hogy jóvá teszi, visszaszerzi a bizalmamat. Na, én innentől kezdve kb. minden másnap felhoztam ezt a bűnét, az összes apró vitát hatalmas veszekedésé kanyarítottam, mindig büntettem, ahogy csak tudtam, kikészítettem, tönkretettem. Négy hónapig bírta, majd szakított. De nem 1 nap kellett a tovább lépéshez, mintha én dobtam volna ki úgy, hogy azelőtt sosem bántottam meg durván. Így lelkibetegen és tönkretéve próbált túllépni, mély nyomot hagytam benne, amin talán sosem lesz túl (első kapcsolata voltam, velem vesztette el, az első ilyenek mély nyomot hagynak).


Élveztem a büntetését, meg most mit érek egy szakítással? Én jövök ki vesztesként.


2017. aug. 2. 17:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Jezusom. Ehhez mennyire kell lelki szegenynek lenni? Csunya dolog a megcsalas, de hogy veled valami lelkileg nem oke, az is bizisten'.
2017. aug. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
95%

Elöször is sokkal jobban leépíti valaki önbecsülését, ha együtt marad továbbra is olyan valakivel, aki képes volt megcsalni.


Màsodszor sokan csak azért csalják meg a másikat, mert van rá lehetöség, az érzelmekhez ennek nem feltétlen van köze.


Harmadszor olyan valakivel együtt élni, akiröl feltételezed, hogy nem szeret, igencsak megalázó számodra.


NEgyedszer milyen kapcsolat az, ahol nem bíznak egymásban és bosszúból nem szakítanak? Mert ez mindkét félre nézve nagy szegénységi bizonyítvány.


Ötödször, ha te "kikészíted" a párodat, azzal csak magadat minösíted le, de igen erösen.


Szerintem a kérdésed alapján igencsak beteg lelkületö ember vagy, és a volt párod csak nyert azzal, hoyg megszabadult töled!

2017. aug. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Jól kitoltál az exeddel, na és minden nővel, akivel az életében találkozik. Remélem, minden párod meg fog csalni, ha már pár nőtársadnak alátettél.
2017. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon szeretnélek véresarcúra képelni :) Ha már az a majom nem tette meg.Remélem még megkeres.
2017. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Igen, a szakítás a legjobb.

Tudod, nem mindenki ilyen elmebeteg, hogy élvezi, ha valakit lelkileg tönkretesz, és nem érzi győzelemnek, ha úgy megutál a másik, hogy kidob.

Normális ember ilyenkor emelt fővel szakít, és tovább lép. Nem leskelődik az exe után.

Kicsit bőg, kicsit hisztizik, levonja a tanulságot, és máskor már okosabb.

2017. aug. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Kerdezo,eleg beteg lelku ember lehetsz.
2017. aug. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%

Na jó, vállalom a lepontozást, szóval csak bátran.

Azért az durva hogy még az exet véditek, meg azt írjátok, hogy jobban jár a kérdező nélkül. Gratulálok az értékrendetekhez, meg a tiédhez is kérdező.

A megcsalás ronggyá alázza a megcsalt felet, tehát nem hiszem, hogy súlyosabb bűn, ha valaki bosszút áll. Nagyjából egálban vagytok, tehát mindketten sz.r emberek vagytok. Úgyhogy ne vedd úgy, hogy a hozzászólásommal védeni akarlak!

De ti, kedves válaszolók, komolyan megleptek azzal, hogy még a kérdező érdemli meg a rosszat meg a megcsalást és az exnek lesz jobb a kérdező nélkül. Nem értem milyen beteg világot élünk, de nem is érdekel. Ha engem valaki megcsal, az számomra halott, semmire se mennék a bosszúval egy halott embernél nem?

2017. aug. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég érdekes volt..

A sztori 2.felétől vetett fordulat miatt, ahol azért kiderült a motivációd..


Ilyet még nem hallottam: nem szakítasz, mert akkor aki megcsalt, túllép rajtad és éli vígan életét, helyette inkább bűntudatot keltesz benne folyton és együtt maradtok, míg végül a másik látja be, hogy szakít.


Csak abban nem gondolsz bele, hogy egy megcsalás - nálam pl- elég kiábrándító, és segít a túllépésen.


1.

Ezt a 4 hónapot, amit konkrétan te is és a másik is végigszenvedtetek egymással, ez idő alatt már régen túl lehettél volna rajta te is, csak a magad és a másik szívatása nélkül, egyszerűbben.

2.

Nem mindenki akar úgy elválni a párjától, hogy köpködés legyen a vége. Nyilván a megcsalás a legfájdalmasabb ami történhet egy kapcsolatban, de ettől még vannak, akik idővel tudnak egymással emberi módon kommunikálni.

3.

Addig amíg ennyire betegesen "élvezed a másik büntetését" és inkább csak ezért vele maradsz, nem vagy szabad te sem. Ha elengedted volna, már valószínűleg sokkal jobb lenne, de így még az is simán lehet, hogy nálad még csak most kezdődik majd a feldolgozás igazán, ugyanis a te esetedben csak most következett be a szakítás.


Szóval semmi, de semmi értelme nem volt, mert nem csak a másiktól húztad az időt, de ezt a 4 hónapot magadtól is elvetted ám. Ugyanis nálad is csak most lett valóságos hogy vége, és nem úsztad meg azt az időt, amin mostanra ár talán túl is lennél. Hát ezért hülyeség.

2017. aug. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%

"Ha engem valaki megcsal, az számomra halott..."

Hülyékkel nem vitatkozom:)

Ez az elmebeteg ribi képes lesz a következő esetnél esetleg megymororítani a delikvenst ,hogy elégtételt vegyen.

2017. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez volt a legjobb döntés.
2017. aug. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!