Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az normális amikor valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális amikor valaki megcsalja a párját, és utána döbben rá hogy mégis csak nagyon szereti?

Figyelt kérdés
Gondolom már sokan jártak így,hogy megcsalták a párjukat,majd rájöttek hogy ezerszer jobb a párjukkal,mint azzal akivel titokban kevertek.Érdemes ezt kipróbálni ? Mivel nem jó a kapcsolatom,nem tudom mit csináljak vele,arra gondoltam így majd kiderül mit is érzek valójában... mert ha nagyon el tudok távolodni érzelmileg-testileg,akkor az már tényleg azt jelenti hogy lőttek az egésznek..
2017. aug. 3. 10:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
A normalis emberekkel nem fordul elo ilyen, csak a gerlinctelen kvakkal.
2017. aug. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
#1 kihagytad a gerinctelen farkakat!
2017. aug. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális önismerettel rendelkező ember tudja mit akar, és képes felismerni, hogy amit akar, az összhangban van e a párja által nyújtott dolgokkal.


Ha nincs, akkor persze szakíts és kavarj mással. De a megcsalástól a kapcsolat nem lesz sem jobb, sem erősebb. Vagy ha szerinted igen, akkor nyugodtan szorgalmazd a párodnak, hogy csaljon csak meg ő is téged, hátha rájön, hogy milyen keveset is tudsz nyújtani neki...


Néha úgy megnézném ki teszi fel ezeket a full ostoba kérdéseket.

2017. aug. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#2, igen, igaz.
2017. aug. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

dobálózhattok ide oda...a vége úgyis az hogy megbocsájtasz neki.

mert "szeret engem, csak ő iylen megbotlott megbocsájtom bla lba""

nálam egyszer lehet eljátszani a bizalmat, utána repül a csaj. Nem érdekel mennyire szeretem, meg hogy utána hónapokig padlón vagyok. Ha én hűséges tudtam amradni, Tőle is elvárom!

Ennyi.

Életem párje? életem hibája? lehet.

de minek maradjak vele ha NEM TUDOK BÍZNI BENNE TÖBBET?

26/F

2017. aug. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Az utolsó valószínű még soha nem volt igazán szerelmes.
2017. aug. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6

Én pl igazán szerelmes vagyok a páromba, ölnénk egymásért, de ha megcsalna, szakítanék. Nem dühből, vagy ilyesmi, de utána nem bíznék benne, úgy meg tönkremenne csak a kapcsolatunk, mi értelme? Ráadásul neki is jobb ha olyannal lehet, akire tényleg vágyik, meg nekem is jobb, mert kereshetek olyan párt, aki rám vágyik.

2017. aug. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

#7

Persze, most azt írod, hogy szakítanál. Én is ezt vallottam. Aztán megtörtént a dolog és bumm, semmi sem úgy folytatódott, ahogyan én azt gondoltam. Elgondolásban szép és jó, hogy ott hagynád, de ha igazán szeretsz valakit, mély érzéssel, akkor azért nem olyan egyszerű az és nem biztos, hogy úgy fognak alakulni a dolgok, ahogyan leírtad.

2017. aug. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Félrekúrással a kapcsolatért!" Egész jó kampányplakát lenne belőle.

31/f

2017. aug. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt érzed hogy "sz..r van a palacsintában" akkor szakíts a pároddal, ne csald meg. Komolyan mondom inkább legyen gerinced.


24/F

2017. aug. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!