Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egy évig tartó szeretoi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy évig tartó szeretoi kapcsolat lehet erzelemmentes?

Figyelt kérdés
Hol mindketto fél hazas és gyereke is van
2017. aug. 20. 14:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
kedvelés igen, szerelem nem :) ennyi érzelem fért bele
2017. aug. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, de én magambòl indulok ki. Én nem tudnék ágyba bújni érzelmek nélkül senkivel.
2017. aug. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet, a felektől függ. Voltam 2 évig, két hetente 8 óra. A következő alkalomig, egy teló, sms, e-mail nem volt. Nem ez az egy ilyen eset volt.
2017. aug. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Es ha szex kozotti időben is van kommunikáció? Ott már van több is?
2017. aug. 20. 15:38
 5/12 anonim ***** válasza:
ezt neked kell tudni
2017. aug. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Legtöbben az érzelem végett buknak. Van érzelem, akkor sok párbeszéd, változik az érzelemvilág érezhetően, jó kedv, rossz kedv indokolatlanul. Külsőségekre jobban figyel, mert tetszeni akar a másiknak. Csak szexnél, ezek nem játszanak, vagy csak minimálisan.
2017. aug. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A férfi részéről simán, a nő részéről kisebb rá az esély.
2017. aug. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Pont fordítva mint amit az előző írt.
2017. aug. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet erzelem mentesen hosszu ideig.. Maximum megszeretitek egymast de akkor se kezdtek kapcsolatba mert mindkettotoknek megvan a sajat elete..

Szerintem ez amugy roszabb mintha csak az egyik fel erezne valamit. :/

2017. aug. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én csak a saját tapasztalatom tudom elmondani. Mi közelítünk a negyedik évünkhöz, ebből 8 hónapot külön töltöttünk, én megpróbáltam mással kapcsolatot kialakítani. A kapcsolat nem sikerült, a külön töltött időbe majdnem mind a ketten belebetegedtünk. Szerelmem házas, én nem. Reggel jönnek a csókok és jó reggelt üzik, napközben folyamatosan kapcsolatban vagyunk, este elköszönés egymástól. Csókok, szivecskék. Nagyon szeretjük egymást. Nem tinik vagyunk, 50 körüliek mind a ketten.
2017. aug. 21. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!