Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Most már nagyon tetszenek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már nagyon tetszenek a korombeli srácok. Ebből lehet probléma?

Figyelt kérdés

6 éve együtt vagyok a párommal, ő 10 évvel idősebb. Nagyon imponált nekem ez az elejétől fogva, mert érettebb,tapasztaltabb,van egzisztenciája. Én pedig fiatal lány voltam, teljesen elájultam ettől. Nagyon bele is szerettem,mert természetesen nem csak ezek számítanak. De újabban nagyon kezdenek tetszeni a korombeli srácok. Régebben ezt el se tudtam volna képzelni, nem értettem az olyan lányokat,akik velük egykorú fiúval jöttek össze,mert úgy gondoltam, hogy nincs benne élvezet. Nem csaltam meg a páromat, és nem is áll szándékomban. De lehet problémám ebből? Most már többször beszélgetek vagy flörtölök korombeli fiúkkal. Van olyan is, hogy erre maszturbálok. Nem mennék el messzebbre,de nem is érzem ezt annyira normálisnak. Pedig a legjobban a barátomat szeretem.

24l



2017. aug. 25. 08:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Megkurvult.....ez is....b@sszameg.


24-6=18 mit jelent ez? Hogy nem élted még ki magad.

Miután kiélted, visszakerül minden a régibe.


kb3-4év.. Szerintem.

2017. aug. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Lehet. Én ugyanígy vagyok/voltam 37n
2017. aug. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Van olyan is hogy erre masztizol? Azert ettol nem fogok elajulni 24f
2017. aug. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
A párod tehát 34...az pedig a legjobb kor...akkor valószínűleg kalandokra vágysz még, nem élted ki magad+ lehet, hogy most jött el s megszokás és monotónia. Veszélyes vizek ezek, mert előbb- utóbb meg fogod csalni, 80%...
2017. aug. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy 4es? Fogadjuk hogy 34+-5
2017. aug. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Ez csak rosszabb lesz. A potapukad csak oregebb lesz, te meg ahogy elered egy 18 eves agyi szintjet par ev mulva, mar annyira nem fogod vonzonak a ven pasit, a korodbelieket meg nagyon. Foleg mert lassan a korodbeliek is meg tudjak fizetni a szolgaltatasaidat.
2017. aug. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
34%

ez már az elején borítékolható volt, ezt a párodnak akkor is tudnia kellett volna, amikor érett férfiként összeállt egy csitrivel.


előbb-utóbb szakítani fogtok, ő talál egy korban hozzá illő, érett nőt, akit elvesz, és gyorsan jön majd a baba is.


te még 6-8 évig "élvezed" a korodbelieket, majd fájó szívvel nézegeted az exed boldog(nak látszó), családos-nyaralós képeit a facebookon.


aztán beijedsz, és összejössz valami idősebb, elvált, többgyerekes, kiégett mukival.

2017. aug. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem csodalom. A pasid megoregedett te meg felnottel, ennyi.
2017. aug. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5#-ös, nem nyert...44. De ez miért fontos?
2017. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Így jár,aki pótapucit keres.
2017. aug. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!