Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalás, kamu facebook,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás, kamu facebook, kiderítés?

Figyelt kérdés

Mostanában furán viselkedik a párom, sosem biztam igazán benne mert szeret flörtölgetni...

Ha csinálnék egy profilt, majd rámozdulnék rájöhetne hogy kamu?

Arra gondolok hogy le tudná követni honnan írok, vagy miről?



2017. aug. 25. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Ha nem bízol benne, ne folytasd a kapcsolatot!
2017. aug. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés, köszi.
2017. aug. 25. 17:05
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem, nem jó megoldás, amit a fejedben forgatsz. Ha nem bízol benne, váljatok külön.
2017. aug. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudja lekövetni, de ha annyi eszed van, hogy együtt legyél valakivel, akiben nem tudsz megbízni, akkor úgyis elég hamar lebuktatod magad (na meg kétlem, hogy teljesen meg tudod változtatni az írásképed), aztán megy majd a sírás. Marha sok értelme van ennek az aljas játszmázásnak, amit tervezel.
2017. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha gondolod ráírok én az én profilomról, bár nem tudom hogy férfi vagy női profil kellene e. :D

Lehet gyerekes, de én is csináltam már ilyet.

2017. aug. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha megteszed akkor azzal azt bizonyítod neki hogy nem bízol meg benne.Lehet hogy ő puszta kényelemből van veled de ha te csinàlsz hülyeséget akkor lessz is rà oka hogy elhagyjon .Jobban jàrsz ha te szakitasz vele .
2017. aug. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csináld. Inkább beszéld meg vele, ha azt mondja,nincs semmi, de mégis gyanús, akkor kérj tanácsot valakitől, akiben megbízol. Szüleid pl. ha velük meg tudod beszélni. Ha ismerik a párodat, akkor ők nagyon jól fogják látni milyen, és jó tanácsot fognak adni. Nem tartom jó ötletnek a Facebook kamu accountot. Másképp is ki lehet deríteni, ha huncutkodik. Szerintem egyenesebben intézd.
2017. szept. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!