Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Távkapcsolatban szenvedek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban szenvedek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Közel 1 éve élünk távkapcsolatban a párommal.Én 37 éves férfi vagyok,ő pedig 30 éves nő.3 havonta jön haza 1 hétre,de ez nagyon kevés.Nem tudom,hogy ez miért van,de amióta idézőjelesen szingli lettem,egyszerűen tapadnak rám a nők.Mindenféle nagyképűség nélkül mondom ezt.A munkámból adódóan sok hölggyel találkozok,beszélek velük.Persze hűséges vagyok,nem csaltam meg a páromat soha a 8 év alatt,nagyon szeretem,de nincs itt sajnos.Kb 2 hete megismertem egy 19 éves fiatal lányt.Gondolkodásban sokkal érettebb a koránál,szinte leír róla,hogy a saját korosztálya nem az ő világa.Nagyon csinos,és szexi,pont az a fajta típus ami az esetem.Úgy sejtem/tudom hogy én is szimpi vagyok neki.Persze a koromat nem tudja,de mindenki azt mondja,hogy 10 évet simán letagadhatnék.Most komolyan...félek elmondani neki,hogy mennyi idős vagyok..de gáz.Persze ha szóbajön,akkor úgyis elmondom.Ha beszélgetek vele,nagyon durván zavarba vagyok,mint valami tini,persze azért jól leplezem.Azért vagyok zavarba,mert folyamatosan kavarognak a fejembe a gondolatok,hogy fűzném a kiscsajt,meg hagyná is,de nem tehetem meg ezt a szemétséget a párommal.így aztán sokszor olyan furcsán jövök ki a beszélgetéseinkből.Persze vibrál közöttünk a levegő.Nem értem miért állít az élet elém ilyen kihívásokat.Ráadásul van egy másik csajszi,aki 30 éves,ő konkrétan célozgat,hogy miket szeretne velem csinálni,ő is nagyon szexi.Komolyan,soha nem voltam ilyen helyzetben,esetleg régen 19-20 éves koromban.Persze ha most szakított volna velem a párom,és nem lenne senkim,akkor biztos nem találnék magamnak egy csajt se,akárhogy próbálkoznék.Úgy érzem magam mint egy szerzetes,akit folyamatos kihívások elé állít az Úr!

2017. szept. 13. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem erőltetném a dolgot ...

Vagyis, azt jó lenne tudni, h kb meddig tart még nálatok ez az állapot?

2017. szept. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Elméletileg már csak kb. 3-4 hónapot kell kibírnunk egymás nélkül.Azután végleg hazajön.
2017. szept. 13. 13:06
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Ezek a nők tudják amúgy, hogy van párod?

Mert ha ennek ellenére is fűznek, túl sok reményt ne táplálj irányukban, nem valószínű, hogy párkapcsolatban reménykednek veled. Max. a 19 éves, mert még naiv.

Viszont ha fix 3-4 hónapot nem bírsz már ki, akkor én a helyedben elgondolkodnék a kapcsolatom stabilitásán.

2017. szept. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Most azt várod, hogy bíztassunk a megcsalásra vagy mi?
2017. szept. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Hajrá hajrá! A 19 éves a jobb választás gyerünk csald meg a párod! (A másik vállon megjelenik egy kis kérdezőfejű angyal egy hárfával és lágy hangon megszólal) Ne tedd! Van párod évek óta ő sokkal fontosabb mint holmi kis kaland, ezek a lányok nem komolyan vehetőek! (Megint megszólal az ördög vasvillával tapadős piros ruhába a kérdező másik vállán) És akkor mivan? 19 éves ezt a lehetőséget nem szalaszthatja el! Be kell vágni neki vagy örökre bánni fogod! Senki sem tudja meg gyerünk csináld!!!
2017. szept. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Látom, 5-ös, a Jay és néma Bob visszavág nagyon bejött neked.

Át tudomérezni a kérdező problémáját. Két ilyen helyzetben volt részem. Az elsőnél félreléptem, a másodiknál inkább sűrűn használtam a netet... Neked is ez utóbbit javaslom.

2017. szept. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj sztem màr ha eddig birtâl magaddal akkor most is kifogod birni azt a 3-4honapot .Utàna meg ha hazajön a pàrod akkor majd elvàlik hogy merre alakul a kapcsolatotok .Amugymeg ennek a félrelépésnek semmi értelme sincs mert ha a párod végleg hazajön akkor hogyan tudsz majd a szemébe nézni ?Lehet hogy aligvàrja hogy láthasson téged te meg titokban azt fontolgatod hogy mejik csajra hajtsak rà ugy is egy kaland semmi több.Persze te tudod de utàna neked kell elszàmolni az érzéseiddel.Utàna meg a következő kérdésed az lessz hogy mit tegyek a páromat szeretem de megcsaltam egy nővel de nem tudom elhagyni mert már évek óta együtt vagyunk stb.Problémàt problémàra halmoznàl .Ennek nincs értelme.Ha most úgy érzed hogy inkàbb becsajoznàl akkor ne hülyísd a párodat mond meg neki hogy vége nem tudsz több időt vàrni rà.
2017. szept. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. szept. 25. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!