Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Azt hazudta, hogy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hazudta, hogy nincs barátnője, megfűzött. Egy férfi ilyenkor mit gondol? Én vagyok a rossz?

Figyelt kérdés

A törzshelyemen ünnepeltem a 20. születésnapom, elég konzervatív lány vagyok de úgy éreztem aznap be akarok pasizni. Nekem nem is kellet tennem semmit ismerőseim társaságából odajött hozzám egy srác. Direkt megkérdeztem tőle mikor már egy ideje fűzött van e barátnője és ő azt mondta hogy nincs már 2 hónapja. Mondom oké. Felvitt magához ahol volt 1-2 női cucc de tapasztalatból tudom, hogy 2 hónap nem mindig elég elvinni mindent és tényleg kevés női holmi volt csak. Gondoltam mindegy. Lefeküdtünk és megígérte hogy másnap hív de nem tette. Most kiderült hogy végig volt barátnője bár ezt se tőle tudtam meg.

A kérdésem az hogy most ez mi, pasi szemszögből is szeretném megtudni. Ezért én felelős vagyok? Le kéne buktatnom a lány előtt?

Mit gondolhatott?


2017. szept. 14. 18:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Megakart dugni. Sikerult neki. Ennyi tortent.


Nem a te hibad. Mondjuk remek embernek adtad oda magad, de ez a te dolgod.

2017. szept. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Meg akart d.gni.. semmi több.

Jobb ha kimaradsz belőle, a csaj úgyis téged fog h.lye pics@zni hiába nem tudtál semmit.

Vannak ilyen srácok és csajok is. Lépjél túl rajta.

2017. szept. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%

Szia!


Először is sajnálom, hogy így bánt Veled. Igazából nem kell ebbe semmi extrát belegondolni. A pasik többsége ilyen. A csillagot is lehazudják az égről a cél érdekében.


Nem kimondottan Te vagy a felelős ezért. A naivság vagy a jóhiszeműség nem sorolható a hibák közé.

Lebuktathatod a barátnője előtt, de bizonyíték nélkül vagy elhiszi vagy nem.


Fura dolog ez. A magamfajta régimódi "felhúzós óra" férfit figyelembe se veszik, pedig mi nem teszünk ilyet, mégis mindezek ellenére panaszkodnak a lányok, hogy nincs egy normális férfi sem. Ez is olyasmi amit sosem fogok megérteni.


(És nem, nem kell összeállni akárkivel...)

2017. szept. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%
Ha már hülye voltál, legalább ne fokozd.
2017. szept. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szépen csendben törődj bele hogy volt egy egy éjszakás kalandod. Amúgy ha ilyenre adod a fejed akkor miért a te bajod hogy mi a háttere annak akivel csinálod? Az egy éjszakás kapcsolatnak ez a lényege, hogy az se érdekel hogy hívják a másikat mert lényegében csak egy p**ci olyankor. Itt se a te problémád hogy volt e csaja.. sajnálhatod a lányt mert görénység félre kúrni, de ismétlem: Nem rád tartozik
2017. szept. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ha az oke mikor egy pasi lefekszik egy nővel akkor ez fordítva is igaz. Itt engem nem az érdekel, hogy hiba volt e belemenni a dologba mert nem lenne baratnője nem érdekelne, nem lenne gond mert ez egy szükséglet és természetes. Ez nem a 19.század. A probléma az hogy van egy lány aki szereti és érdekel hogy mi viszi rá a férfit egy ilyen megcsalásra.
2017. szept. 14. 18:39
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Kanos. Ennyi az egész.. nem gondolkozik, azt hiszi megúszhatja az egészet anélkül hogy a barátnője tudtára jutna. Van bőr az ilyen képén. Amúgy kb. olyan filozófiai kérdéseket feszegetsz mint: Miért gyilkol a gyilkos. ennyi, van akinek ez az adrenalin, ez a kis izgalom szükséges az életében, hogy legyenek titkai, hogy izguljon azon lebukik-e.. az ilyet nem érdekli hogy fog belenézni a barátnője szemébe.
2017. szept. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
nem vagy rossz, csak h_lye. bocs
2017. szept. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Arról nem is beszélve hogy mekkora sztori már a haverok körében hogy ezt meg ezt megd*gtam.
2017. szept. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%
meg akart dugni, mint ahogy a barátnője is csak arra van...
2017. szept. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!