Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Az átlagos és csúnya férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos és csúnya férfiak nagy része csak azért nem csalja meg a párját mert nincs rá lehetőségük?

Figyelt kérdés
Itt is meg sok helyen lehet hallani hogy egy átlagos vagy egy csúnya férfinek nincs lehetősége ismerkedni nagyon nehezen jön össze egy kapcsolat értelemszerűen ha esetleg összejön egy párkapcsolat nekik akkor annak nagyon örül neki és azt a nőt megtartja És nyilván nincs is nagyon lehetősége arra hogy megcsalhassal a lányt emiatt nem is csalja meg a párját.
2017. szept. 16. 21:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
A hűség meg a gerinc, meg az egymás iránti tisztelet már ennyire nem játszik?
2017. szept. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Áh, a fenéket. :DDD

Én ismerek olyan csúnya fiúkat/férfiakat (sőt még nőket is), akik nem is egy emberrel csalták már meg a párjukat. Az egyiknek azt hiszem 7 volt a rekordja, amennyivel megcsalta az egyik párját. (A saját dicsekvése szerint.)


21/L

2017. szept. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezek csak mesék.

Átlagos sem vagyok. Még is kaptam már ajánlatokat nőktől és egyáltalán nem érdekelte őket, hogy párom van.

2017. szept. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, ha ezek a férfiak meg akarják csalni a párjukat, akkor meg is teszik. Max elmennek prostihoz. Nem ezen múlik, hanem azon, hogy milyen a férfi gondolkodásmódja, és van-e gerince. F
2017. szept. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%

Vagy talán azért nem csalják meg a párjukat, mert hűségesek és tisztelik? Esetleg?


Mellesleg nem tudom elképzelni azt a szituációt / kontextust, aminek kapcsán egy ilyen kérdés felmerült benned...

2017. szept. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ismeretségi kör szerint a volt férjem csúnya férfi. Mégis megcsalt.Igaz, házasságunk alatt ívelt fel a karrierje, lett drága autó, pénz, nem a jóképűségével szedte fel a nőt.
2017. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem így működik. Különben is, kell a francnak olyan ember, aki csak a lehetőség hiánya miatt hűséges, az nem igazi hűség.
2017. szept. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Majd ezt a gondolatmenetedet egy félrészeg kanos 130 kilós egyetemistának vezesd le, aki épp most kapott egy ajánlatot! Biztos értékelni és érdekelni fogja.
2017. szept. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%

Az összes férfi le van írva tisztességtelen, utolsó szharházinak. Mindegyik meg akar csalni mindenkit. Mindegyik utálja a nőket, csak a pina miatt vannak velük.

Azért kell ezek között a nézetek között élnem, mert a férfi társaim egy jelentős része kivívta ezt nekünk. És azért kezdem semmibe nézni a nőket, mert ők is ennyire néznek és közülük is sok valóban rhibanc, kúrható, tartástalan meleg lyukak. Ezek között a tényezők között kellene nekem rendes férfinak lennem és ezek között kellene nekem tisztességes, igényes, szerethető, normális nőt találnom.


Temérdek ösztönlény tönkreteszi az erkölcsös, normális emberek boldogságát is.

2017. szept. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nem. Ez csak annyit tesz, hogy a felesége azt hiszi, hogy a férje úgysem kell senkinek, ezért úgy is bánik vele.
2017. szept. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!