Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vannak olyan ferfiak koztetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan ferfiak koztetek akik elhagyták a párjukat es ujszulott gyereketeket mert megszeretettek egy masik nőt?

Figyelt kérdés
Már a gyerek elott is rossz a kapcsolat . Miért maradtok akkor ott ? És tényleg léptek egyszer ? Vagy kényelmesebb megtartani az asszonyt plusz szerető?

2017. szept. 18. 14:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Az ilyenek nem férfiak, hanem érzelmileg éretlen, nagyranőtt gyerekek, akik nem érzik annak a súlyát, ami körülöttük forog, és nemis fogják fel, úgy érzik, hogy ők csak a körülmények áldozatai, nem tehetnek semmiről. Azt nem tudom, hogy sikerült bevonzanod egy ilyen embert magad mellé, de ha már a saját érdekedben nem tudtál normális férfit választani magad mellé, majd a gyermeked nevében szedd már össze magad legalább.
2017. szept. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

En csak azt nem ertem, hogy ha rossz a kapcsolat a gyerek elott is, akkor miert kell gyereket csinalni?


Egy gyerek soha nem old meg semmilyen problemat, sot csak ujakat hoz.

2017. szept. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Elvileg becsuszott nem akartak . Azt tudom hogy tenyleg nem lehetett valami fenyes kapcsolat mert csak hetvegen voltak egyutt gyerek elott. Most meg csak aludni jár haza .
2017. szept. 18. 15:51
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Jobb ha elválnak, ez a gyereknek se jó
2017. szept. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
En is igy gondolom . Csak nem értem akkor mi tartja meg ott .
2017. szept. 18. 16:06
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy eztmondom, de pasiknál olyan jó duma ez a nem akartuk de becsúszott...

Másrészről meg sosem szültem volna olyan férfinak, aki nem akarja, ez meg a nőktől szemétség. A fent említett helyzetben meg el kell válni békességben, és aki rossz kapcsolatban szexel, az meg védekezzen.

2017. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy még egy gyerek "becsússzon" a csak aludni jár haza dologból. Ebben a történetben senki sem normális.
2017. szept. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én ahogy kiderultem otthon. Otthagytam . Akkor lett nekik a gyerek . (1 év )most megint egyutt. tudom magamtól is hogy nem vagyok normalis . :( de csak az erti milyen nehéz aki belekerul egy ilyen helyzetbe .
2017. szept. 18. 17:10
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek nem tud becsuszni, ha a ferfi nem akarja, mert olyankor nem lovi tele az asszonyt. Tehat ez bullshit.
2017. szept. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az asszony se normális.
2017. szept. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!