Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férj vagy szerető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férj vagy szerető?

Figyelt kérdés
A férjemmel nagyon jó a szex, viszont alig vagyunk együtt, és akkor is én vagyok az aki mindent bele ad. (Kamionos) Van egy másik férfi az életemben (tudom mit gondoltok , egyet is értek, de nem látunk bele teljesen mások életében ) ő nagyon gondoskodó teljesen megad mindent érzelmileg, viszont neki kicsit átlagon aluli a dolog lent. Érzelmileg össze zavarodtam. Szeretem a férjem, de amikor nincs itthon akkor ott van a másik férfi, aki mindent megadna nekem. Volt mar valaki hasonló helyzetben ? Csak pótolni akarom azt amit a férjem nem tesz meg értem? Olyan undorító az egész.

2017. szept. 18. 16:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Bizony, pótolni szeretnéd. Miért nem mondod el a férjednek, hogy neked ez az állapot (hogy távol van, alig találkoztok) kevés, és rámehet a házasságotok? Első körben ezt kellene megoldani, ha itthon lenne legalább reggelente, esténként, benned is megváltozna ez az egész.
2017. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ásd el magad :) persze, nem látunk bele a kapcsolatodba, de a megcsalás semmilyen helyzetben sem elfogadható
2017. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
95%
sztem képzeld magad a férjed helyébe és megkapod a választ. Vagy vess véget a kapcsolatnak, de így átrázni bárkit....az vmi nagyon durva.
2017. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a férjed azért dolgozik, hogy mindent megadjon neked.Ha neked másra van szükséged, mint amit ő tud adni, miért nem beszélitek meg? Dolgozzon itthon, kevesebb pénzért, több szabadidővel. Vagy tele vagytok adóssággal, és kvázi rá van kényszerítve erre a melóra? Ha kommunikálnának az emberek egymással, mennyivel könnyebb lenne.
2017. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Igen azért ment ki, hogy egyszer jobb legyen nekünk.

Teljesen elhidegült, másfél éve beszéltem folyamatosan hogy ez nem megy így.

Igen, nagyot hibáztam. Csak amikor mindenkitől azt hallod hogy ilyen meg olyan egy kamionos, és haza jon x idő után, és nem törődik veled, nem fekszik le veled, de te próbálkozol mindennel, o azt mondja minden rendben, közben meg gyotrrodsz, és gyomor problémáid lesznek+ pánikbetegség , mert nem bírod elviselni a hiányát..

Ítélkezni könnyű, én sem gondoltam hogy ilyen valaha is előfordul velem.

2017. szept. 18. 16:36
 6/21 anonim ***** válasza:
79%
Én nyitott kapcsolatot javaslok. Beszéljétek meg! Nálunk működik. De mindenek előtt vele kell tisztáznod a dolgot.
2017. szept. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
20%
Kényelmes az életem, de nem válok el, inkább félrekúrok. A többi csak kifogás és önigazolás
2017. szept. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Ha kényelmes lenne az eletem, akkor nem ide irkalnek, hanem nem foglalkoznék vele, és élném az eletem. Latom itt sok a tökéletes ember, és senki nem csinál hibákat.

Köpést nem erdemlek, igen lehet, de te sem...

2017. szept. 18. 17:23
 9/21 anonim ***** válasza:

Férj. Érzelmei ellaposodtak, mert nem gyakorolta, ingerhiány miatg. Ha visszajönne s gyakorolna, ő is meggyógyulna.


Nem érted elme működését. Ahigy egy előttem szóló sem. Sajnálatra méltóak vagytok, és hibásak is, de mindketten ugyanannyira..., mert gyakorlatlaok vagytok tudatosságban.

2017. szept. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 érdekel0 ***** válasza:

Ezt neked kell lesakkkozni magadban.

Ha hazajönne itthon dolgozna kevesebbért,neked meg többet kellene,hogy egyenesben maradjatok az működne e?

Honnan veszed,hogy a másik férfi akarna téged vagy tudnátok e egyáltalán élni egymással?

Én lehet inkább az egyedüllétet választanám.

2017. szept. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!