Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Tökéletes barátnőm van és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tökéletes barátnőm van és szeretem, mégis még mindig késztetést érzem az exemre, hogyan mulasszam el ezt az érzést?

Figyelt kérdés
Az exbarátnőm volt az első nagy szerelem, és miután szakítottunk, már összejöttem a mostani barátnőmmel, akkor vallott szerelmet. Úgy érzem mind a kettejüket szeretem, a mostani barátnőmet választottam. Minden nap rá szeretnék írni, néha azon kapom magam, hogy vele képzelődök és az agyam rá akar venni a megcsalásra, tudjátok, mintha a kisördög a vállamon ülne és azt súgná, hogy ez lehet egy legitim dolog. Voltatok már ilyen helyzetbe? Hogyan mulasszam el az érzést?

2017. szept. 20. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj a szerencsédnek, hogy van egy "tökéletes" barátnőd, és fejezd be a belső nyafogást! Ha nem megy, akkor engedd el a barátnődet, mert ennél jobbat érdemel.
2017. szept. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy ha az ex visszafogad hamar megint szakítás lesz. Az ex nem fogad vissza. Az ex, azért ex, mert nem tudtatok megoldani valamit és ez már így marad. A mostanit meg jól átcseszed, csak mert, annyi időt nem adtál magadnak, hogy az exen túl legyél. Nem rendes lányokat kell használni felejtőnek. Sajnos egy újabb naív, de rendes lány kerül nem soká lapátra, mert egyébként, már most kiderül, hogy mire is van neked a mostani. Amint sikerül elfelejtened exed, nem fog kelleni neked a mostani, ha megfeszül akkor sem, még ha tökéletes is a férfiak szemében.

Én elengedném szegény lányt, inkább most mint évek múlva csapd pofán, akadnak bőven rendes férfiak, akik alig várják, hogy a hozzád hasonló töketlenek elengedjék a normálisabb lányokat.

2017. szept. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

kötődsz hozzá


vágd el a köteléket. töröld őt az életedből, és tilts le minden elérhetőséget.

2017. szept. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
azért kell, mert nem a tied. ez így szokott lenni. ha megkapnád, akkor már nem is lenne érdekes.
2017. szept. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%

Mintha csak exemet olvastam volna...

Ő végül találkozott velem, a többit inkább nem írnám le.

2017. szept. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy szakítasz a "barátnőddel".
2017. szept. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit mindenkinek igaza van. 7 hónapja szakítottunk az exel , szóval ideje lenne már túllépni.
2017. szept. 20. 18:53
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hagytál idot magadnak a.felejtesre h kicsit egyedul legyel.. ez a baj.
2017. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Annyi még, hogyan nyomjam el az érzést? Hogy ott van a zöld pötty és írni akarok, szétszakít az érzés akkor is , ha véletlen azon a helyen járok, mint régen vele sokat. De miután a barátnőmmel vagyok néhány órát eltűnik, és estére megint előjön
2017. szept. 21. 20:39
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Kihasználod szegény lányt.
2017. szept. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!