Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Volt úgy, hogy megcsaltátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt úgy, hogy megcsaltátok a párotokat, de végül együtt maradtatok? Hogyan oldottátok meg? (Már ha tudott egyáltalán róla. ) Miért csaltátok meg?

Figyelt kérdés
2017. szept. 28. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%

A barátnőm engem megcsalt. Hogy miért? Mert egy hülye idióta p*csa. Azért mert minél több dolgot kiakar próbálni ezért ugye félre kellett dugnia. Azt nem értem ezután miért nem dugatta meg magát az összes férfiúval hiszen mindegyik új mert mindegyik más.


Úgy oldottuk meg hogy én egy végtelenül rendes ember vagyok és nem fogom hagyni hogy egy ilyen szarság miatt kidobjak több évnyi munkát és fáradalmat amit ebbe a kapcsolatba pakoltam. Nem könnyű sokszor, de az élet sosem volt épp egy vidámpark. Az is egy mocskos r-banc. Ha van citromod, csinálj k--va limonádét!

2017. szept. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
Röviden nem teljesen megcsalás volt, de olyasmi 2szer is. Kellett egy kis félre randizás, félre csókolózás, hogy rájöjjek milyen jó volt azzal a barátnőmmel akit megcsaltam. Illetve a lány részéről is volt félreismerkedés.
2017. szept. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas, több éves munka abba a kapcsolatban, ahol még hűség sincs... ooookééééé

Egy normális lánnyal 1 hónap alatt értelmesebb kapcsolatot lehetne felépíteni, de ragaszkodjatok csak a kis fas_cibáló rib_ncotokhoz, meg a bájgúnárotokhoz.

Ti életetek, pazaroljátok csak az időtöket.

2017. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

"Volt úgy, hogy megcsaltátok a párotokat, de végül együtt maradtatok? Hogyan oldottátok meg?"


HAHA XD

Igen! Úgy, hogy soha nem tudta meg :D

2017. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%

1: valóban k_rva nagy munka lehet benne, ha még azt sem sikerült elérni, hogy ez a nőnek nem nevezhető ösztönlény ne szopkodjon félre...

dobd már ki ezt a k_rvát, te palimadár...

2017. szept. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3-as, na te sem igazodsz ki az élet "rejtelmeiben" ennyi ésszel.
2017. szept. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Eszed az maximum neked nincs, hogy egy mások által telirecsizett pinát nyalogatsz esténként. Hogy lehet valaki ilyen szolgalelkű??

Annak a válaszolónak meg teljesen igaza van. Te vagy sötét ebben az esetben...

2017. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Irigyli, hogy neked van kivel dugni. Én is azt mondom hogy arra jó egy ribi is. Jól teszed hogy megtartod.:)
2017. szept. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

# 8


Hujuj szűzfiú netes macsót játszik, mindenki vigyázzon vele.

2017. szept. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem is van nyolcas, méghozzá anyud ;)
2017. szept. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!