Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » 39 éves férfi vagyok a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 éves férfi vagyok a volt párom 44 éves (nő) az útóbbi időkben 7 év párkapcsolat után már nem igazán éreztem a szerelmét, ezért eljátszottam azt mintha megcsalnám elhitte kidobott mit tehetek?

Figyelt kérdés

#teszt #Féltékenységi
2017. okt. 3. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Rajzolj egy kört a falra, célozd be a fejeddel, és hajrá! Igény szerint ismételd!
2017. okt. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
34%
Lehetett volna közös gyereketek. Akkor az ő felnevelése elég elfoglaltságot nyújtott volna neked a kapcsolaton belül, ahelyett hogy ilyen hülyeségeken gondolkozz.
2017. okt. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Gratulalj neki, hogy megszabadult egy ilyen baromtol mint te.
2017. okt. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 acelsziv ***** válasza:
66%
Sörétessel lődd tökön magad.
2017. okt. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Fogd fel úgy, hogy a színházi műsorod bevált.
2017. okt. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

39 évesen lehetett volna benne annyi érettség és értelem, hogy kinyitod a kis szád és elmondod a párodnak, hogy mi a bajod. Te helyette inkább kidobattad magad, hazudtál, átverted. Ha szakítani akartál, miért nem tetted meg te magad? Mire volt jó ez a színjáték? Ha szereted, akkor miért okoztál neki ekkora fájdalmat? Miért nem ültél le vele megbeszélni, hogy mire lenne igényed, mi az, amit nem kapsz meg tőle?


Azt teheted szerintem, hogy kicsit felnősz, és elkezded a konfliktusaidat, problémáidat nem úgy kezelni, mint egy 14 éves kislány. Igen, azok csinálnak ilyen szintű dolgokat.

2017. okt. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
Köpj fel es allj ala. Kommunikacioval lehet tobbre mentel vna.
2017. okt. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%

39 éves ember mit játszadozik ilyen tinédzserekre jellemző "féltékennyé teszlek" baromságot?

nem lett volna egyszerűbb A)megbeszélni, B) elmenni terapeutához?

2017. okt. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Ezt hívják öngólnak. Én jót röhögtem, köszi.
2017. okt. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
9-es, én is jót röhögtem rajta.:D
2017. okt. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!