Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Idegen pasival elmenni vacsorá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegen pasival elmenni vacsorázni megcsalás lenne?

Figyelt kérdés

Nemrég ismertem meg, és elhívott vacsorázni. (vagyis történt valami, amit úgy éreztem, meg kell neki hálálnom, ő pedig azt mondta, legyen egy közös vacsora) Abszolút nem tagadom, hogy nagyon jóképű, de semmi hátsó szándékom nincs, csak kíváncsi vagyok rá, mint ember, érdekel a személyisége.

Az meg gondolom már világos, hogy van párom, 4 hónapja, így kicsit bizonytalan vagyok. Ti mit gondoltok, nálatok ez már megcsalás lenne?


2017. okt. 7. 20:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Az illető férfi tudja, hogy van párod? Szerintem ellenkező esetben te sem örülnél neki, nem véletlenül nem akarod elmondani a párodnak...
2017. okt. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerinted azert hiv vacsorazni, mert baratkozni akar? Nem. Te randira lettel hivva, a pasinak pedig azt mutatod epp, hogy leszarod az allitolagos parod fejet, es siman megalazod ot, mert annyira bejon neked o, tehat nyeregben van, mozdulhat rad.
2017. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
A vacsora nem megcsalás, kivéve, ha te leszel a desszert.
2017. okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
17%
Ez attól függ mennyire féltékeny a párod, illetve milyen közegben él, mit tanult meg "normálisnak". Van akinek az is megcsalásféle ha túl sokáig rajtafelejted egy férfin a szemed. Van akinek az sem, ha nyíltan vállalva lefekszel egy másik férfival. Nekem nem megcsalás, semmilyen értelemben. 42f
2017. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudja, hogy van párom. Valamiféle konfliktusa is van az édesapjával = (a párom édesapjával, mindannyiunknak közös a munkaterülete, innen ismerhetik egymást) többek között ezt is szívesen kiszedném belőle, hogy mi a probléma. Meg tényleg érdekel mint ember, elég titokzatosnak tűnik eddig, és szeretném kiismerni, felcsigázott a személyisége.
2017. okt. 7. 20:47
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Akkor miert izgat, hogy megcsalas-e, ha valoban randizni akarsz a parod hata mogott? :"DDDDDD
2017. okt. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Szegény párod. Nem sokba nézed őt, ha más férfi személyisége csigáz fel..
2017. okt. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Érdekel a személyisége :) ahamm.
2017. okt. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
Arra irányuló előkészítő műveletnek minősül.
2017. okt. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
8 : mi olyan elképesztően meglepő azon, hogy egy ember szeretne egy másik embert megismerni jobban? Szerintem egy szóval nem utaltam arra, hogy mint férfi érdekel.
2017. okt. 8. 01:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!