Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek így érzelmileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így érzelmileg már megcsalta velem a barátját?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban élő lánnyal történt a sztori, eléggé hosszú. Ő indította el a közeledést, eleinte igyekeztem távolságot tartani, de beszélgettünk, járogatott hozzánk, de nem történt semmi, ölelgettük, simogattuk egymást, cirógattam az arcát, a kezét. Én elhittem, hogy ha hetekig-hónapokig engedi a közeledésemet, és semmit nem mond a barátjáról, akkor valamit lát bennem, és hogy esetleg a kapcsolatából való kilépésen gondolkodik. Utána közölte, hogy mindig csak barátként/kollégaként gondolt rám, holott ez szerintem nem igaz. Olyan nincs, hogy egy barátnak/kollégának ilyesmit megengedjek, miközben másokról rossz véleménnyel volt, akik szintén nyomulni próbáltak rá. És nem olyan embernek ismertem meg, aki komolytalan, aki hülyít másokat, mert ha csak hülyítésre vagy pótléknak kell neki valaki, akkor erre találhat x darab másik embert is. Én belezúgtam, és úgy gondolom, hogy neki is mélyebb érzelmei lehettek/lehetnek. Szóval ha ilyenekben benne volt, akkor szerintetek érzelmileg már megcsalta a pasiját, és lehet, hogy nem szereti őt 100%-osan? Mert ha ez érzelmi megcsalás volt a részéről, akkor legalább a szemébe tudom mondani, hogy ez történt, és hogy gondolkozzon el az egészen, mert tudom, hogy nem hülyíteni akart engem, és azt is tudom, hogy biztosan neki is nagyon rossz ez az egész helyzet, de akkor beszéljen a barátjával, hogy ez történt. Tudja, hogy szeretem őt, és sosem fogdostam, próbáltam azt éreztetni vele, hogy nekem nem a teste a fontos. Szerintem ő is többet érzett irántam, minimum vonzalmat, és most bármennyire is próbál hátrálni, ezek az érzések nem múlnak el pár nap vagy egy hét alatt. Addig is szenvedtem, mert először próbáltam titkolni az érzéseimet, utána hezitáltam, hogy kezdeményezzek-e, most megint nehéz, mert fogalmam sincs, hogyan tovább, de azt mondta, hogy ő sem akarja megszakítani velem a kapcsolatot. Szerintetek aljas dolog lenne megmondani neki, hogy már félig megcsalta velem a barátját, és felkavarni az érzéseit? Mert végül is csak tényeket közölnék vele, hogy ez így kezdettől fogva nem barátságnak tűnt az ő részéről sem, illetve hogy nagyon-nagyon szeretem őt, és beszéljen a barátjával arról, ami történt, és hogy ha kell, akkor harcolni fogok érte, mert tudom, hogy egyáltalán nem vagyok közömbös a számára.

2017. okt. 8. 10:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Már azzal megcsalta a barátját, hogy feléd nyitott és kezdeményezett.


Egyáltalán nem aljas dolog, ha beszélsz vele és tiszta víz kerül a pohárba.

2017. okt. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
#1: Az a baj, hogy az elejétől tudtam, hogy van valakije, és próbáltam távolságot tartani, de én nem nagyon érdekeltem eddig senkit, és hízelgett is nekem a közeledése, plusz annyi minden összevágott, hogy sejtettem, hogy ez nem lehet véletlen, és kezdtem kötődni/vonzódni hozzá. Most meg azt mondja, hogy ő csak barátilag/kollegiálisan viszonyult hozzám, de tudom, hogy ez nem igaz. Nem lehet megjátszani, hogy jólesik valakinek az érintése, a társasága, és tudom, hogy ő nem is ilyen típus, mert biztos, hogy lett volna lehetősége sok mindenre, hiszen állítólag többen is próbálkoztak nála, de soha senkivel nem láttam ennyire közvetlennek, mint velem. Szóval tudom, hogy most ő is menekülni akar, és ezt meg is értem, de én meg beleszerettem, és a nyakamra merném tenni a bökőt, hogy a mai napig sem vagyok közömbös a számára. Igazából azt akarom elérni, hogy érezze a hiányomat, hogy felkavarjam az érzelmeit, mert tutira vannak neki. Nem gonoszságból akarom mindezt, hanem mert szeretem, és szeretném, hogy ha eddig elment, és tudja, hogy beleszerettem, akkor hátha komolyabban is elgondolkodik, és beszél a pasijával, hogy kvázi megcsalta őt. Mivel másnak a közeledése elvileg taszította őt, és mivel őszinte, normális embernek ismertem meg őt, ebből arra következtetek, hogy nem az a típus, aki csak úgy szórakozik másokkal, és ha velem így csinált, akkor amögött mélyebb érzések lehettek, csak most ő is össze van zavarodva, bár azt írta, hogy már nagyjából tisztázódtak a gondolatai. De most már nem érdekel semmi, ugyanúgy simogatni akarom, ha találkozunk, és meg akarom őt csókolni, ebből legalább látnám, hogy mit érez, és persze meg akarom vele beszélni, hogy akkor ezek szerint minden barátjával/kollégájával ugyanilyen mély-e a viszonya, mert tudom, hogy nem.
2017. okt. 8. 10:52
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Érdekes, én szinte ugyanebben a helyzetben vagyok, viszont én nem vagyok ennyire erős lelkileg, mint te, nem bírtam elviselni, hogy csak barátként tekintett rám, úgyhogy megszakítottam vele inkább a kapcsolatot... Még mindig nagyon szeretem és rengeteget gondolok rá, de nincs mit tenni, ha a kapcsolat egyoldalú. Teljesen felőröltem magam. Fáj, hogy nem beszélünk többet, de legalább nincs meg ez a szorongató érzés a gyomromba. Túl nagy érzelmi fájdalmat okozott ez az egész. Nem bírtam tovább.

Egyébként gondolj bele. Lehet, hogy nem szereti teljesen a barátját, de még mindig kötődik hozzá erősen, ha nem így lenne, már szakítottak volna. Mit akarsz egy olyan nőtől, akinek a szíve félig foglalt? Mostanában úgyse fogja elfelejteni a barátját, hiába is szakít vele. Ezért nem szabad kikezdeni olyannal, akinek van valakije. Sose lesz a szíve teljesen a tiéd. Mindig csak második leszel.

Én nem küzdenék a helyedben. Aki szeret, aki megbecsül és fontos, azért nem kell küzdened. Ő ott lesz melletted mindig. Senkiből se lehet az érzelmeket kierőszakolni. Fogadd el, hogy neki van valakije, és hagyd békén. Minél előbb megteszed, annál előbb túl leszel rajta és teret adhatsz a következő lehetőségnek. Hamar elmegy az élet.

2017. okt. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzővel, a legtisztább lenne, ha távolmaradnál.


Nem értem amúgy a lányt, hiszen egy barátságba nem fér bele az ölelgetés cirógatas, simogatás. Lehetséges, hogy te adod meg neki azt a részt, amit a barátjából hiányol, de könyörgöm, ne legyél már pótlék, még ha nehéz is társat találnod, ennyivel ne erd be.

2017. okt. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#4: Igazad van, de ha csak pótléknak szánt, akkor miért ő kezdeményezett nálam úgy, hogy nem is ismert, és én kezdetben nem is reagáltam komolyabban a közeledésére? Ha nem voltak érzelmei, miért szánt heteket arra, hogy megszerezzen valakit, aki próbál távolságot tartani tőle, és miért vállalta, hogy akár a munkahelyen is pletykába kerület, mert jár utánam? Másrészt ha neki csak pótlék kell, akkor szerintem simán találhat másvalakit is, és az érzelmeket nem lehet megjátszani. Tisztázni akarom, hogy mi volt ez az egész, de egyszerűen nem hiszem el, hogy csak pótlék voltam neki.
2017. okt. 8. 11:31
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
De. Sajnos csak egy pótlék vagy neki. Tudom miről beszélek,nő vagyok.
2017. okt. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
72%

"És nem olyan embernek ismertem meg, aki komolytalan, aki hülyít másokat, mert ha csak hülyítésre vagy pótléknak kell neki valaki, akkor erre találhat x darab másik embert is.".


Ööö...really?? Pedig ezt csinálja veled és a PÁRJÁVAL is.

De ez kell nektek férfiaknak. :) Nektek az ilyen nők kellenek. Ők a szentek, a becsületesek, erényesek a tipikus " nem olyan lányok". A normálisak meg le vannak qrvázva. Hát gyönyörű. Tényleg.

2017. okt. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#6: Mindegy, holnap úgyis beszélek vele szemtől szemben, és rákérdezek, hogy mondja meg őszintén, mi volt ez. És ha csak pótlék voltam, akkor megmondom neki, hogy nagyon szégyellje magát, mert én őszintén hittem neki, és remélem, most boldog, hogy összetörte a szívem.
2017. okt. 8. 11:44
 9/15 A kérdező kommentje:
#7: A "normálisakról" is lehetne litániát írni, a sok picsogóról, aki állítólag senkinek sem kell, de ha van közeledő, akkor beszariskodnak, meg hárítanak. Meg persze mindenki szereti magát normálisnak tartani, aztán meg kiderül, hogy majdnem 30 évesen is nulla a szociális élete, meg némelyik megszólalni is alig tud, vagy elbújik a sarokban, és várja, hogy majd rábukkan a szőke herceg, mert neki nem elég egy átlagos srác. Nem egy "normális" lánynál próbálkoztam már az életem során, de nekik sem jó semmi az esetek többségében, és senkiben sem csalódtam annyit, mint ezekben a "tündéri" "normális" lányokban, akik szó nélkül lelépnek, vagy ugyanúgy hazudoznak, de így van, vetítsd csak ki a saját sértettségedet és férfigyűlöletedet mindenre és mindenkire, ez lesz a legjobb megoldás.
2017. okt. 8. 11:48
 10/15 anonim ***** válasza:
45%

#9

Nem gyulolom a ferfiakat! Csupan kozoltem,hogy jelentos reszeteknek-beleertve teged is- a foglalt punci jobban izlik.

Turd el, hogy hulyere vesznek. Szanalmas bohoc.

2017. okt. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!