Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hagynom kéne, ha gyereket vár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagynom kéne, ha gyereket vár a felesége?

Figyelt kérdés

Két éve együtt vagyok egy nős pasival. Amikor felköltöztem Pestre az egyetem miatt,akkor sokat segített nekem. Teljesen az esetem volt és azt hiszem én is neki. Nem néztem ki magamból,de engedtem a közeledésének. Rengeteget beszélgetünk,randizunk,jókat szexelünk. Eddig nem zavart annyira,hogy van felesége,bár nyilván kicsit fájt. Most viszont mesélte,hogy a felesége terhes és nagyon fel volt villanyozva. Gondolom utánam is megcsalná a feleségét. De egy gyerek túl nagy felelősség,nem akarom,hogy azért nőjön fel apa nélkül,mert lebukunk. De nagyon szeretem ezt a pasit,azóta csak sírok és semmi másra nem tudok gondolni.

21l



2017. okt. 10. 12:25
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
Azt jól gondolod, hogy ha szakítasz vele, akkor előbb-utóbb lesz neki más. Mégis tedd meg, ne miatta és a családja miatt, hanem magad miatt, hogy esélyt adj magadnak egy normális kapcsolatora ehelyett a megalázó helyzet helyett. Miért akarsz 21 évesen másodhegedűs lenni?
2017. okt. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ne hagyd a pasit. Maradj vele, a normálisakat pedig messziről kerüld el.
2017. okt. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha most azt írom, igen, hagyd a fenébe, akkor tényleg befejezed a viszonyt?

Kérdező, koptasd le, te meg felejtsd el. Gondolom bele vagy zugva, de adhatnal neki egy esélyt, hogy normális életet elhessen.

2017. okt. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
8%

Jól gondolod, te lelépsz, lesz másik nő. Ahogy látom, csak jól akarod érezni magad és nem férjnek megszerezni. Akkor nem látom értelmét, hogy lelépjél. Komoly kapcsolatot, hosszú távra párt akarsz már most, akkor lépjél le.

Nekem is voltak hasonló kapcsolatok. Mind tudta, ez mit is jelent.

2017. okt. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
Figyi én ilyen idős koromban alapelvnek tekintettem, hogy sokkal jobb nő vagyok én annál, hogy valakinek az életében csak a második legyek. Találok én olyat akinek én leszek a legfontosabb... Meg is találtam, azóta 18 év telt el töretlen boldogságban...
2017. okt. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
Te mit ereznel ha terhesen kiderulne h a parod felrekr egy 21evessel? Van noi szolidaritas is a vilagon...
2017. okt. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos az ilyen ribizlik a nem tudjak az mi, kedves utolso! :S
2017. okt. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem maradjatok együtt, egy gerinctelen hulladék féreg és egy ócska, olcsó kis ringyó, szerintem príma páros vagytok. Addig se mész normális férfiak közelébe.
2017. okt. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
A dolgot már ott elb@@tad, hogy egy nős férfi szeretője lettél.... most meg, hogy úton van a gyerek, még mindig szóba állsz vele?! Miből van a f@rka, hogy ennyit ér neked? Aranyból?
2017. okt. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
83%

Ahahahahhhhh

Egy újabb gyöngyszem! Gratulálok!

2017. okt. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!