Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez lehet megcsalás vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet megcsalás vagy csak szimplán bemesélem magamnak?

Figyelt kérdés
A párommal majdnem másfél éve vagyunk együtt és az első 4-5 hónapban nem vitte magával a telefont a fürdőbe, mostanra mindig ha átmegyek hozzá pár napra akkor folyton mindenhova viszi magával. kedves, aranyos, figyelmes, stb. szóval nem az a bunkó típusú, szerelmes fajta és úgy érzem megcsal. Most akkor ezt a megcsalást bemesélem magamnak vagy tényleg...? Ha felhoznám akkor valami mást kitalálna, kertelne. többször éreztem már azt, hogy megcsal, tavaly ősszel az előzmények között láttam, hogy exe profilját leste titokban (1 hónapban min. 3x ). (L/20)

2017. okt. 12. 22:36
 1/10 Heart of Darkness ***** válasza:
32%

Egy hónapban háromszor?!!!


Ejj az a galád disznó!!! bár szerintem csak bebeszéled magadnak.

2017. okt. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem tudom őszintén, hogy megcsal-e és nagyon félek ettől.
2017. okt. 12. 22:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy megcsal-e, de a telefon hurcolása eléggé fura.

Az ex profiljának nézegetése nem, de ez persze nem zárja ki, hogy vele van valami.

A kedvesség, aranyosság pedig a lehető legjobb álca mások átveréséhez, hidd el. :)

2017. okt. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én őt és a családját egy őszinte, normális embernek ismertem meg. kevés lennék?!
2017. okt. 12. 23:25
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire bizonytalan vagy, kérdezd meg, máshogy úgyse fog kiderülni. Kérj rá magyarázatot, hogy minek hurcolja állandóam, aztán figyeld a reakcióját. Ha nyugodt marad, nem gondolkodik sokat a mondandóján, akkor szerintem nagyobb eséllyel igazat mond, de ha nagyon terel, vagy esetleg téged kezd el támadni, akkor többre is gyanakodhatsz.
2017. okt. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is van párkapcsolatom és képzeld, én is mindenhová magammal viszem a telefonom, ugyanis a nadrágzsebemben van. -.-

31/f

2017. okt. 13. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6-os, nem ez a lényeg, hanem hogy a kérdező párja eddig nem ezt tette, most meg hirtelen már viszi a telefont.
2017. okt. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es válaszoló: igazad van. meg fogom ezt beszélni vele csak érdekelt mások véleménye.
2017. okt. 13. 19:09
 9/10 anonim ***** válasza:
Fejlemény?
2017. okt. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megbeszéltünk mindent, tényleg csak én vagyok neki.Ha lenne más akkor úgyis maga alatt vágná a fát hisz én vagyok az aki miatt boldog(ő mondta) és ezt naponta elmondja, és azt is, hogy én vagyok az élete értelme.
2017. okt. 23. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!