Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A revans. Megcsalás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A revans. Megcsalás?

Figyelt kérdés

Exemmel újrakezdtük de előtte volt egy pár hetes kapcsolatom, ezért ő azt mondta ez már nyitott kapcsolatnak minősül /????/..ő szakított velem és én jártam a nyakára előtte fél évig..

Nemsoká-véletlen!- kiderült hogy tényleg megcsalt egy kolléganővel. Egyszer. Bár ki tudja..akkor már két hónapja voltunk együtt újra.../egy fertőzést is összeszedtem/


Miért csinálják ezt a férfiak? bosszú?? sértettség? - de ha nem tudok róla akkor mire jó..? Ennyire szeret vagy ennyire nem vesz emberszámba...? a régi exe /kolléganő/ minden bizonnyal rámozdul némi ittasság sem kizárt..

De őt elküldte. Később derült ki. Most akkor mi van?


Volt már így valaki? Otthagyta? Én akkor igen..de mai napig bánt és nem értem. Kikapós a fiú ill.népszerű a lányoknál..


Kösz a válaszokat!


2017. okt. 13. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Ahogy Bandó mesélte a megcsalt sportolóról...Nem zavar, hogy megcsalnak? Zavar, de benne vagyok az első háromban és ez is valami:DDD


Nektek nincs értékrendetek-önbecsülésetek, sz@rtok is egymásra, de mindent elvártok egymástól...vicces:DDD

2017. okt. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát van akinek úgy látom ez se jut!:DDD
2017. okt. 13. 11:32
 3/6 anonim ***** válasza:

# 2


Nem akartam beléd rúgni azzal, hogy ennyire igénytelen nem tudnék lenni, de egészségedre;)

2017. okt. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Örülök hogy ennyire igényes vagy hogy a gyékán válaszolgatsz idióta kérdésekre..!:D Nem igénytelen vagy, rosszindulatú, de nagyon.
2017. okt. 13. 12:47
 5/6 A kérdező kommentje:
basszus mér nincs itt zöld kéz saját magamnak, kúúúúúl válasz volt pedig..:DDDD
2017. okt. 13. 12:53
 6/6 anonim ***** válasza:

# 4


Jól minősítetted a kérdésedet, de hát bolond likból, bolond szél fúúú:DDD

2017. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!