Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Zavarna feleségként ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna feleségként ha a párod/ferjed főnökként csak huszonéves lányokat venne fel dolgozni a cégébe? És sokat "túlórázna" emellett?

Figyelt kérdés
azt mondja azok a cégnél maradnak és nem ambiciózusak, ellenben nekem furcsa

2017. okt. 13. 17:56
 1/5 anonim válasza:
74%
Ha havi egy millát lerakja az asztalra, dughatja a lánykákat akár elöttem is. 43/nő
2017. okt. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon nem mindegy, miről is van szó, sok olyan lehetőség van, ahol konkrétan nyereségesebb fiatal lányokat alkalmazni.

Ha például valami kávézót/koktélbárt/kocsmát üzemeltet, akkor logikus, hogy fiatal lánykákat állít be dolgozni, mégiscsak jobban vonzzák a népet (és jobb jattokat kapnak, ergo kevesebb alapfizuból is kijönnek).

Üzletvezetőként/tulajként a túlóra sajnos gyakran vele jár, főleg, ha mostanában indította a vállalkozását. Ezen önmagában szintén nem akadnék fenn.

Azt viszont, hogy "ők nem ambíciózusak, és a cégnél maradnak" nem tudom hova tenni, ill. nem értek vele egyet.

36/n (feleség)

2017. okt. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%

Az is érdekes, hogy szerinte a huszonéves lányok nem ambiciózusak..

Ha ez igaz, az szomorú, ha meg nem, akkor a férjed mond furcsaságokat.

2017. okt. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Két kérdésből, és egy rövid mondatból erre nem lehet normális választ adni, nem látunk bele a férjed dolgaiba, illetve a kettőtök közötti bizalom sincs a helyén szerintem, ha eleve felmerül a gyanú részedről.
2017. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen zavarna.
2017. okt. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!