Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyire gyakori az olyam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori az olyam megcsalás, ahol minden rendben van, csak az illető valami újat akar?

Figyelt kérdés
Tehát sok éve együtt vannak, minden rendben van az életben, törődnek egymással, a sex jó, csak már egyszerüen megunták a másikat, és újat akarnak kipróbálni ?
2017. okt. 13. 21:52
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Elég gyakori
2017. okt. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
Nem untam meg, még mindig jó és izgalmas, de azért mással, más:) Az itthonin is dob egyet:)
2017. okt. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha minden rendben van, akkor em akar újat.
2017. okt. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14%

3/3 Azért rosszul tudod:) A párommal, közös célok, közös hobbi, jó beszélgetések, kirándulások, a szex, fényévekkel jobb, mint eddig bármelyik másik nővel, tökéletes az összhang. Veszekedés, komoly viták nem is voltak soha. Nekem, tökéletes, még ilyen párom soha nem volt. Egyértelműen mutatja, neki is nagyon megfelelő a kapcsolatunk.

Mind ezek ellenére, ha egy nő szétdobja a lábát, nem tiltakozok. Tudom, messze nem lesz olyan jó, mint a párommal, csak egyszerűen más.

2017. okt. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

#4

Mekkora hányadék vagy. :)

2017. okt. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
# 5/5 Miért? Kifejtenéd bővebben?
2017. okt. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%
Gusztustalan vagy, 4-es...
2017. okt. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
14%

7/7 :)))) Nem lehet mindenkinek egyforma az értékrendje, különben unalmas lenne az élet:) Ettől még nagyon harmonikus a párkapcsolatom, imádjuk egymást:)

A szex mással meg csak fizikai munka, nehogy elhízzon az ember:).

2017. okt. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
97%
#4 Ha ennyire egyeztek a pároddal, ahogy leírtad, netán ő is ezt az értékrendet követi? Mert akkor azonnal rendelhetnétek a közös ágyatokba az ingyen sexet? Én a helyedben tuti megkérdezném mit szólna a dologhoz, több kalória égne egyszerre :)
2017. okt. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Nálunk minden ok volt, mégis viszonyt kezdett a feleségem... Azóta se tud rá okot mondani, hogy miért. Ez a legrosszabb egyébként, mondtam inkább vadoljon, vagy mondjon bármit, amit rosszul csináltam, de nem tud... Minden héten romantikus vacsora, két hetente virág csokor, minden nap mondtam, hogy szeretem... Ágyban is minden szuper volt.

Erre kikezdett egy idősebb kövér pasassal, aki még csúnya is.

2017. okt. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!