Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha nő csalja meg a párját, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nő csalja meg a párját, az társadalmi szemszögből nézve elfogadható, ha ennek oka annyi, hogy a férfi csak "puhány" és határozatlan, nem jól kinézetű volt?

Figyelt kérdés
Úgy értve nem alkoholista, drogos, agresszív stb

2017. okt. 17. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
A társadalom álszent módon elítélgeti szavakban ezt, de amúgy egyetértenek vele.
2017. okt. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Feltalálták a szakítást.
2017. okt. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Egyik nemnel sem elfogadhato semmilyen indokkal. Ha nem mukodik a szex, el kell valni, vagy lehet hazugsagmentes nyitott kapcsolatban is elni, ha veletlenul epp mindket felnek megfelel.
2017. okt. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Az emberek szemében:


Férfi megcsal: Akarta az új pinát, otthon megvolt mindene de eldobta, rossz ember. Vágyott a változatosságra, nem szereti a másikat. A férfi hibája.


Nő megcsal: A párja nem elégítette ki biztosan őt érzelmileg/lelkileg/szexuálisan/stb. A férfi hibája.

2017. okt. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Jól írja a 4 es!

Nekem pont így mondta az exfeleségem hogy én vagyok a hibás mert nem adtam meg neki azt amire vágyott érzelmileg...

Kérdem én az az egyszeri dugás megadta?

Megérte emiatt az hogy a két gyerek egy szétszakadt családban nől fel?

Ezek szerint igen.


Valóban mint írják nem kell eltűrni, szakítani kell és kész.

Egyébként jobb hogy így alakult mert nem passzoltunk össze csak ezt későn ismertem fel. Ő mondjuk még ezekután is együtt maradt volna velem. Erre megkérdezem na most akkor mi van mégis megadtam azt amire vágytál??? Erre nem tudott mit mondani... :)))

2017. okt. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
24%
Igen? Kérdező ez valóban így van. A nőkkel valahogy elnézőbbek. - 5-ös válaszoló a nejed lebukott vagy elmondta neked?
2017. okt. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez egy elég fura kérdés, bocs. Ha valakinek nem tetszik az a férfi, mert puhánynak és határozatlannak tartja, akkor nem kötelező járnia vele.

A megcsalás a másik átverése, erre pedig a fentiek nem szolgálnak indokkal.

2017. okt. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Érdekes dolog ez.Van egy sztorim.


A nő fűnek fának mondta, hogy a párja nem tud "Baxni" az ő kifejezésével, elnézést."Csak "ráfordul,oszt kész is.."


Én már ezután kirúgtam volna...

Megcsalta egy 17 évvel idősebb nős emberrel.Szülni akart neki, remélte elveszi feleségül.De a nő koppant, mert miután kiborította a bilit,a férfi a feleségét választotta,pedig a neje válni akart, de aztán rendezték a viszonyukat.

A nő visszahízelegte magát a B.ni nem tudó párjához,és mivel volt már 2 közös gyerekük, megbocsátott neki...

Azóta lett egy 3. gyerek is...

Vannak ilyen puhány férfiak...

2017. okt. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!