Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hajtott rám egy családos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hajtott rám egy családos pasi. Finoman leráztam, mert így helyes, de hiányzik?

Figyelt kérdés
Látszott rajta, hogy szimpi vagyok számára, de igazából egyértelművé tette, hogy csak le akar fektetni. Sajnos ennek ellenére, nagyon megkedveltem az amúgy megnyerő személyiségét. Az elején kicsit adtam is alá a lovat, beismerem, de semmi fizikai dolog nem történt, csak kétértelmű beszólások. Leráztam lassan. Erkölcsileg képtelen lennék valakivel ezt megtenni. Beleképzelem magam a feleség helyébe...Nem és kész! De akkor mi a fenéért hiányzik ennyire a pasi???? Túl sokat gondolok rá....
2017. okt. 18. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is voltam ebben a helyzetben.

Végül jó döntést hoztam és megszakítottam vele minden kapcsolatot.

2017. okt. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetes, hogy hiányzik, de hidd el, hogy jól tetted.
2017. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Talán enyhíthetem a hiányát, gyermekem.
2017. okt. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
Én is voltam ilyen helyzetben, de én engedtem a csábításnak, vele akartam lenni. A szeretője voltam, mostmár a felesége vagyok.
2017. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Nézd inkább arról az oldalról, hogy lehet jó dumája van, de szívfájdalom nélkül félrekefélne a házasságában. Nyilván nem te voltál az első és az utolsó próbálkozása. Így már nem valami megnyerő.
2017. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez nehéz kérdés. Én így jöttem össze a barátommal. Pedig esküszöm, sohasem voltam az a fajta lány. A szerelem alaposan kilendített a komfortzónámból. Hozzá teszem, nem volt házas, csak barátnője volt. Egyszerű flörtnek indult, nem tudtam, hogy van barátnője. Mikor elmondta, megakartam vele szakítani mindent (mi is csak beszélgettünk eleinte) Ilyenkor mondják, hogy ne hidd el, ha azt mondja, szakít a barátnőjével. Én elhittem. Már rég ki akart lépni a kapcsolatból, csak találni akart egy biztos pontot, mert a munkája mellett nagyon nehezen tud ismerkedni. Talán nem szép ilyet tenni, fordítva is elsülhetett volna a dolog. Másfél éve együtt vagyunk.
2017. okt. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Csalàdossal sztem ne kezdj.Jol tetted hogy leràztad mert később lehet hogy csak a szeretői stàtuszban maradtàl volna .Az ilyen férfiak màr nem biztos hogy egy ujabb kapcsolat kedvéért kimernênek lépni a hàzassàgbol.Persze igérgetne mindent elhalmozna alyàndêkokkal kedveskedne megnyerne magànak de mire odakerülne a sor hogy esetleg komolyodhatna a kapcsolat meg esetleg nem àrtana elvàlni a feleségtől vagy lelép vagy visszahàtràl .Egyszóval az éveidet pazarolnàd el meg lelkileg rottyon lennêl miatta mert minden szavàt elhitted neki .
2017. okt. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk ő még a jobbik eset mert nem hitegetett meg nem manipulàlt. Attol függetlenül nem egy gerinces férfi lehet .
2017. okt. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34 éves nő vagyok. Anno, amikor egyszer egy ilyen helyzet előtt álltam, férfi kollégától kaptam egy jó tanácsot: ilyesmibe bele ne menjek, már csak azért sem, mert egy megcsalt nő sok minden elképzelhetetlenre képes. Addig kiegyensúlyozott, normális, diplomás nők akár ölni is képesek egy ekkora csalódáskor. Megfogadtam a tanácsát.
2017. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Igen, tudom az eszemmel, hogy ez volt a jó döntés. Nem is bírnám elviselni a szeretői státuszt, az nem az én gyomromnak való. Sajnos ennek ellenére érzek valamit iránta, de majd az idő megoldja.

Egyszer csak kiheverem...

2017. okt. 20. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!