Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ti tudni akarnátok egy múltbél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tudni akarnátok egy múltbéli majdnem szakításkor történt megcsalásról?

Figyelt kérdés

Aki esetleg nem olvasná végig hanem egyből le k*rvázna, annak írom, hogy nem feküdtem le mással.


A párommal tavaly nagyon mélyre került a kapcsolatunk. Úgy éreztem már csak a számlák tartanak össze. Szakításon gondolkoztam, de nehéz úgy ha minden közös. Törődésre vágytam, ezért flörtöltem a munkahelyemen férfiakkal. Komolyan nem akartam tőlük semmit, csak pozitív megerősítést, hogy azért kellenék.

Volt egy 40-es pasi haverom, akiben megbíztam. Nagyon család centrikusnak ismertem meg. Soha nem gondoltam volna róla, hogy rám hajt. Csak aztán kicsit belé szerettem. Ami nem is volt igazából szerelem, csak egy fellángolás, mert annyira vágytam rá, hogy valaki törődjön velem. És persze gondolhattam volna, hogy ha én olyan jeleket küldök felé, akkor ő élni fog a lehetőséggel. Kerülgettük egymást egy ideig. Találkoztunk párszor. Felhívott magához, és tudtam, hogy mi lesz ha igent mondok, mégsem utasítottam el. Kért egy csókot és én megcsókoltam, rám mászott és kicsit hagytam magam, de aztán hányingerem lett saját magamtól. Leállítottam és eljöttem. Utána egy ideig még beszélgettünk, de állandóan azzal jött, hogy meg akar kapni, én meg nem tudtam ezt tovább csinálni. Szerencsére elment a cégtől és azóta nem beszéltünk.

A párommal meg közbe újra egymásra találtunk, és most sokkal jobb mint eddig valaha. Soha eszembe se jutott, hogy elmondjam neki ami történt. Én fordítva nem akarnám tudni, mert nem jelentett semmit. Csak egy rossz döntés volt. Fölöslegesen rágódna rajta. Viszont azóta egyre jobban utálom magam. Mit tehetnék, hogy jóvá tegyem?

25N


2017. okt. 31. 21:39
 1/9 Heart of Darkness ***** válasza:
Én szeretném tudni, de ha most minden jobb mint valaha, akkor ne rontsd el ezzel és ne legyen ebből veszekedés.
2017. okt. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

"Törődésre vágytam, ezért flörtöltem a munkahelyemen férfiakkal. Komolyan nem akartam tőlük semmit, csak pozitív megerősítést, hogy azért kellenék. "


És aztán lehet panaszkodni, hogy a férfiak nem vesznek komolyan...

2017. okt. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ami megtörtént az megtörtént tanultál belőle! Csak a jelenre és a jövőre érdemes koncentrálni! Ne utáld és gyötörd magad, azért vannak a hibák, hogy az ember tanuljon belőlük!

24/F

2017. okt. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Hülye k rva, legalább hagytad volna hogy megdugjon, ha már felhúztad... szerintem ez sokkal undorítóbb,...
2017. okt. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
Vihar van a biliben és máris megcsalod? Legközelebb mi lesz?
2017. okt. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el. Joga van tudni. Lehet, hogy fáj majd neki, de az igazság már csak ilyen.
2017. nov. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Alapvetően tudni akarnék róla, mert ez nagyon sokat elmond a páromról. Ha van egy hullámvölgy és ahelyett, hogy megbeszélné velem a problémákat másokkal flörtölget és megcsal, akkor ez később sem lesz máshogy. Nem maradnék együtt ilyen emberrel.
2017. nov. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha elmondod neki, akkor "vége". Valami meg fog benne mozdulni, nem biztos, hogy kiakad, de egy ilyen hatással van az emberre. Akár éveken keresztül is. Nem hiszek az újrakezdésben.

Mondd el neki, de számíts a következményekre vagy ne mondd el, és vidd magaddal a történtek súlyát. (Az viszont csak téged fog emészteni)

2017. nov. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit tennék a helyedben. Sohasem tudnék ilyet tenni a párommal, viszont nem ítéllek el. Nem tudhatjuk, mit éreztél. Hiszen, ha a párod törődött volna veled, nem lettél volna ennyire kétségbeesve. Viszont nem hiszem, hogy ez az egész nem jelentett számodra semmit, hiszen tulajdonképpen ismerted, törődött veled, kicsit bele is szerettél. Nem azt mondom, hogy a párod a hibás, de bem teljesen te voltál. Azóta viszont visszataláltatok egymáshoz, nem gondolom, hogy el kellene rontanod azzal, hogy elmondod. És tudtál nemet mondani, majdnem hibáztál, de leálltál. A párod nem látná be, hogy ő is hibás. Viszont ha legközelebb eltávolodik, nem törődik veled, beszélj vele, hogy nem vagy így boldog, mert hosszútávon ilyen nagy hullámvölgyekkel nem fog menni, és lehet már nem fogsz tudni nemet mondani legközelebb.
2017. nov. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!