Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Van ebből kiút?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van ebből kiút?

Figyelt kérdés

4 hónapja csalom a férjem. Ő 7 hónapja munkanélküli, és nem is igyekszik munkát találni. Beaadja havi 2-3 helyre az önéletrajzát és ha nincs válasz inkább nézi a meccset. Egyébként minden más téren rendes. Minden nap ágyba hozza a kávét, minden nap többször elmondja, hogy szeret, ha megyek valahova romantikus sms-t ir, megdicsér, hogy csinos vagyok... Az ágyban elképesztő, 4-5x elmegyek vele egy aktus során.

Viszont a masszőröm 4 hónapja elkezdett irogatni, chateltünk, legközelebb megfogta a mellem és megcsókolt, én meg orálisan kielégitettem. Azóta sokszor volt szex is. Az a gond nem tudom miért csinálom, mert nem vagyok belé szerelmes, úgy érzem a férjem szeretem, a férjem sokkal jobb pasi is és a masszőr nem tudott kielégiteni, sőt nem is igyekszik... Az utóbbi 1 hónapban még csak nem is szexeltünk, én készülök, kiöltözök, frizura, smink, gyanta, de nem mászok rá, ő meg megdicsér de semmi. Maximum szexcsetelünk de ennyi.

Viszont a férjem gyanakszik, e hónapba már 2x konkrétan rákérdezett és azt mondta vagy menjek máshoz vagy ne járjak masszázsra. Ráadásul évfordulónkra elképesztő meglepetést szervezett nekem. Már csak 2 alkalommal megyek.

A gond az, hogy nem is tudom miért csinálom ezt, de most is készülök, frizura, köröm, smink és a többi.



2017. nov. 6. 18:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Borulni fog a bili....
2017. nov. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
59%
Lényeg, hogy mindig a férfi legyen a hibás.
2017. nov. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Ásd el magad de jó mélyre. Undorító az ilyen lotyó, mint te.

Hagyd ott a férjedet, mert jobbat érdemel az ilyen R I B A N C T Ó L mint te.

2017. nov. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Minden rendben otthon sex teren,kielegit a ferjed,te meg leszopxod a masszorod.Egy ribi vagy,saknalom a ferjefd.
2017. nov. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg az egy elég jó kiút lenne, ha ababbahagynád a félrekurrantást. Ezután pedig leülnél beszélni a férjeddel, hogy zavar, amiért munka téren nem igyekszik eléggé.

Bár őszintén, nem is értem, miért kellett ebben a helyzetben más fszát szopkodni, ha amúgy mindent megkapsz otthon. A munkanélküliség probléma is eléggé kifogás szagú ilyen körülmények ismeretében... Meg mi a francért vagy házas, ha annyit sem tudsz megbeszélni a férjeddel, hogy miért ilyen kevés a motivációja, hogyan tudnád őt segíteni, támogatni, és beszámolni, hogy neked milyen gondjaira vannak a helyzettel.

Aztán csodálkozik az ember a válási statisztikán...

2017. nov. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
60%
Sz.pás! Pfuj!!!
2017. nov. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
El se tudod képzelni, milyen rossz érzés munkanélkülinek lenni. Erős embereket is ledönt. Férfiak nem mutatják, de hidd el szenved. Szenved a kudarctól is,hogy nem hívják vagy nem veszik fel. Ebben a nehéz helyzetben te meg ilyeneket csinálsz? Csak auz látod,hogy tévét néz...sokszor így leplezzük,hogy gondolataink máshol járnak. Ez átmeneti helyzet, talpra fog állnine hogy megtudja és te legyél padlón. Mert a masszőrne nem gondolja komolyan, csak kihasznál.
2017. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Mert egy r€banc vagy, csak még magadnak sem ismered be.
2017. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Kiderült, lebuktunk. Felhívott, a férjem meg hallgatózott és eleget hallott. Most már nagyon bánom az egészet, nem tudom hogy tehettem ilyet...az a mocsok meg rám hárította az egeszet, pedig ő kezdeményezett. Csak abba reménykedem, hogy megbocsájt a férjem, nem tudok nélküle élni!
2017. nov. 10. 13:38
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Munkanèlküli férj melett masszázsra van pènz ....nem semmi
2017. nov. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!