Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Kiben bízhatsz meg ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiben bízhatsz meg ha egy árva is átver?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok a véleményetekre. Volt egy lány akivel együtt voltam 3évig úgy hogy már közben én külföldön dolgoztam. Sosem voltunk külön többet mint 2hónap mert vagy ő jött ki hozzám vagy én jöttem haza. Árva volt mivel az anyja öngyilkos lett amikor ő 13 volt az apja meg állítólag szintén lemondott róla. Nagyapja nevelte őt és az öccsét aki mindent megadott nekik. Először lehet sajnálatból voltam vele de aztán beleszerettem tiszta szívemből! Nem egy helyen lakunk ezért ha szabira jöttem mindig mentem érte pénteken és vasárnap vittem haza mivel hétköznap dolgozott. Nem szokásom magamat fényezni de igyekeztem mindig a kedvében járni megadni mindent hogy boldog legyen hisz szenvedett már épp eleget. Anyám is lányaként szerette! Tavaly nyáron ahogy visszamentem szabiról hívott hogy terhes bár nem terveztük de úgy örültünk hisz első gyerek.10év után hazajöttem végleg és igyekeztem befejezni a házat amit szintén miatta is kezdtem el építeni. Ekkor ami fura volt nekem hogy nem nagyon akar jönni hozzánk, a ház sem érdekli a lánynév ami nekem tetszett az neki nem jó majd ő eldönti de ráhagytam mert azt hittem ez valami szülés előtti depresszió vagy mi és majd elmúlik. Eljött a Karácsony nem akart velem lenni mert nem szereti hát beletörődtem Szilvesztert ugyanúgy külön töltöttük. Hiába mentem érte szinte átnézett rajtam. Anyám mindig őt védte és engem hibáztatott mert biztos valamit mondtam neki amivel megsértettem ezzel jött ígyhát elvittem magammal őt is és neki elárulta hogy azért nem jön ki hozzám mert már nem szeret engem mivel csak a házzal foglalkoztam. Ez szülés előtt 1 héttel volt! Mivel nem akart velünk jönni és azt sem hogy ott maradjunk vele így hát hazajöttünk tanácstalanul. A nagyapjaék sem értették mi lehet vele nekik is csak ennyit mondott. Pár nap múlva hívta anyámat (akkor se engem) hogy bevitték a kórházba szülési fájdalmai vannak és hogy éjszaka szülni fog. Nagyon örültünk és vártuk a fejleményeket mivel állítólag epidémia miatt nem lehet bemenni a kórházba. Másnap hajnali 4kor már nekem is hívott hogy megvan a kislány minden rendben. Aki apa az tudja milyen király érzés volt ez számomra. Mivel mi nem mehettünk úgy egyeztünk meg hogyha engedik őket haza majd hív és megyek értük. Minden percben a telefont lestem.2nap múlva jött tőle egy sms amit idézek:, , szia figyelj csak minden rendben jól vagyunk de nem szeretném hogy legyere értünk, , . Egyből hívtam hogy mi ez a hülyeség miket irogat amire ő nagy flegmán annyit felelt hogy minek jönnél ha nem a tiéd a gyerek? Először fel sem fogtam mit mondott de amikor megismételte. Leraktam neki a telefont és melóból jöttem anyámért aki már szintén alig várta hogy lássa őket. Útközben elárultam neki hogy mit mondott a telefonba amit nemakart elhinni ahogy én sem. Megérkeztünk ahhoz a lakáshoz ahol már a szülés előtt is lakott de nem találtuk őket. Hívtam nem vette írtam nem válaszolt igyhát 1óra várakozás után ahogy mentünk úgy jöttünk is haza. Eléggé megviselt mindannyiunkat hogy mindazt a jót amit adtunk ezt kaptuk cserébe de ennek ellenére megakartam csinálni a DNS-t hogy most akkor mivan? Most viszont pár hónap elteltével már úgy vagyunk vele hogyha az ilyen színésznő mint ő aki ilyen egyértelműen kijelentette hogy nem az enyém a gyerek és most utólag hogy kiderült többel is kavart már nem akarom! Kérdésem az hogy kiben bízhatsz meg ha még egy ilyen árva is átbasz? Sok mindenkinél kiütötte a biztosítékot itt a környéken ez a story elhihetitek.

2017. nov. 12. 02:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Megelőlegzem a bizalmat, hogy ez nem egy kamu sztori, hanem egy életszagú kisvárosi/falusi eset, naív dolgos pali... akit szép lassan hülyére vett a manipulatív nőszemély.


"Nem szokásom magamat fényezni de igyekeztem mindig a kedvében járni megadni mindent hogy boldog legyen hisz szenvedett már épp eleget"


A problémát itt látom. Nekem sok félig meddig hasonló kapcsolat után jött le, hogy a nőket nem szabad kiszolgálni, semmilyen formában. Főleg az ütött szíven amikor két hónap hasonló "hidegség" és bunkózás után közölte velem, hogy túl kedves vagyok, ilyen pasival még nem találkozott...és már nem szeret..érdekes amíg kicsit flegma voltam, határozott és kb beleszartam a sérült lelkébe (mikor még nem jártunk), akkor imádott és mindent megadott volna, hogy együtt legyünk. Aztán mikor fordult a kocka, komolyan vettem és tisztán szerettem... először maga sem tudta, hogy mi ez, és ugyan úgy csókolgatta a nyakam, máskor meg elküldött a pi...ba kb. Aztán leesett neki a dolog. Hálisten csak kicsiben éltem át azt mint te, de nagyon megtanultam a leckét a "kedvében járásból".


Könyvet tudnék írni a sérült nők lélektanából, mert én mindig kifogom. Egyetlen normális, lelkileg stabil barátnőm nem volt 30 évem alatt... azt az egyet megtanultam talán szép lassan, hogyan kell a palimadárság ellen küzdeni. Csak ha szerelmes az ember, akkor sok esetben maga ellen kell cselekednie :(


+ a távkapcsolat nem működik általában, csak ha már egy biztos talajra épül a ház. Ahhoz pedig ritkán elég a hétvégi kapcsolat.

2017. nov. 12. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Tudod, az a kapcsolat, ahol az egyik lenézi a másikat, sosem működött, és soha nem is fog működni. Mert hát oké, szeretted, de valahol mélyen belül az első napról fogva lenézted. Annyira nem lehetsz hülye, hogy azt hidd, ezt ő nem vette észre. Hiszen ha minden rendben lett volna, nem ment volna félre.
2017. nov. 12. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%

Osztom a második véleményét, rászorulóként kezelted, naná, hogy nem működött. Tudod a szeretetért cserébe nem szoktal elvárni semmit. Igazán visszataszító, hogy így felsorolod mennyi mindent tettél egy árváért, (haha egyébként mit is? Ha jól látom távkapcsolat volt, sosem tartottad el, sosem volt a nevén az épített ház, értementél kocsival csak, ami teljesen normális egy felnőtt kapcsolatban) és várnád a viszonzást. Fujj.


Amúgy a lány is idióta gerinctelen, összejött egy pasival, akitől gondolom először kapott szeretet és figyelmet, majd távkapcsolat alatt elment más pasival, mert a szeretet és figyelem részedről lankadt.


Aztán hitegetett.


Egyébként nem tudom mit rinyálsz, sokkal rosszabbul is járhattál volna. Most nevelhetnéd más gyerekét, lehúzhatott volna egy fél házzal, el is tarthattad volna, így meg csak a benzint sajnálod és a hazugságot.


Lépj tovább, semmi extra nincs a sztoriban, csak 2 idióta egymásra talált.

2017. nov. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
15%

Alapvetően kerülöm az olyan nőket, akiknek nem rendezett a családi helyzetük.

Mindegyiken látszik, hogy valami defektusuk van, vagy tettekben vagy szavakban, esetleg mindkettőben megnyilvánul.

2017. nov. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nőben akkor bízz, ha ló legel a sírján!
2017. nov. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fogalmad sincs a Twist Olivérről ugye? Olvasd el.
2017. nov. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnállak nagyon, palira vettek. Főleg így, hogy a gyerekkel is beetetett. Sajnálom. Menj vissza külföldre és próbálj meg új életet kezdeni egy normális csajjal. 25/N
2017. nov. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően sajnàllak,(legalàbbis próbàllak) ès utàlom a megcsalós sztorikat, de a te stìlusod egyszerűen undorìtó ès bicskanyitogató. Ez a lekezelő, lenèző hangnem a csaj irànyàba, azèrt mert àrva...Nem tudom betudni ezt a gusztustalan habgvételt csak annak, hogy szemèt volt veled ès azèrt beszèlsz ìgy róla. Megèrdemeltétek egymàst. Szègyellhetitek magatokat mindketten. Fel nem fogom mitől olyan èrdekes ez a mrgcsalós sztori, mitől màs mint a többi? Elèg nyomorèkok lehettek ha nàlatok ez a lènyeg a sztoriban, hogy a csaj àrva...Mintha egy alsóbvrendű lèny lenne emiatt, amièrt nem rendezett a csalàdi hàttere ès ezèrt màr annak is örülnie kène, hogy valaki kedvesen szólt hozzà. Vannak ilyen emberek meg olyanok is. Azt gomdolom, hogy te most pofàra estèl mert azt hitted a csaj a làbad nyomàt is megcsókolja mert àrva?? Szànalmas vagy. Ès nem agèrt mert vèdem a csajt, ő is egy gusztustalan ribi.
2017. dec. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!