Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » "Megcsalt" a barátom mt tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Megcsalt" a barátom mt tegyek?

Figyelt kérdés
Ma megláttam a messengerébe, hogy egy másik lánynak irogat olyanokat, hogy szereti és csak őt akarja. Beszéltem a lánnyal azt mondta soha nem találkoztak csak beszélgettek. Én feladtam a páromért az élatem külföldre költöztem miatta és most teljesen tanácstalan vagyok. Szakítsak vele vagy bocsássak meg? Én nagyon szeretem őt.
2017. nov. 27. 03:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen ülj le vele, és kérdezz rá. Mondd el neki, hogy a lánnyal is beszéltél.

Én szakítanék. Ha már valaki kifele kacsingat az semmi jót nem hoz. Ha vele maradsz bizonytalan leszel. Agyalsz, vajon mikor fordul ez elő vele megint, mikor hova megy. Ha egy kapcsolatba beférkőzik a bizalmatlanság, nincs kiút. Mindig bizonytalan maradsz.

2017. nov. 27. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Szóval amiket leír, azt ne vedd készpénznek, valószínű csak be akarja cserkészni a csajt egy menetre, a nők meg ugye ilyeneket szeretnek hallani, amiket írt neki.
2017. nov. 27. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm aváéadzokat. De ez már régen rossz mert meg akar csalni. Ez a lány 15 éves a párom meg 31 mit akar egy kislánytól?
2017. nov. 27. 03:43
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

ha van még önbecsülésed, méltóságod, akkor kidobod a faszidat, mint a szart.


mert ez érzelmi-lelki megcsalás.


egy pasi velem is ezt csinálta hónapokig, ilyen üzeneteket irkált, én meg továbbítottam a nőjének.

az ilyen gerinctelen suttyók nem érdemelnek jobbat.


a párod nem szeret téged és nem is tisztel, ha a hátad mögött egy csinálja.


és perverz is, ha egy 15 éves kislánnyal műveli.


dobd ki!

2017. nov. 27. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Eszméletlen mik vannak.

Emlékszem 14 éves voltam. Akkor regisztráltam a Facebookra. Rám írt egy 47(!!) éves férfi. Amikor leírtam, hogy 14 vagyok, a válasza annyi volt, hogy "Téged zavarna a korkülönbség?"Agyam eldobom.

Mégha 17 vagy 18 lettem volna azt mondom oké. De könyörgöm 14 voltam!

Bocsánat az offért csak eszembe jutott és nem tudtam magamban tartani.

Kérdező! Én kidobnám a helyedben. Nem normális dolog, hogy 31 évesen 15 éves kislányokat "szeret". Sőt! Ha jobban belegondolok ezen már nincs is mit magyarázni. Ne hagyd magad hülyére venni! Ennél jobbat érdemelsz. Majd légy szíves írd meg, hogy mi lesz!

2017. nov. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hülyít egy szerencsétlen, naiv 15 éves kislányt. Már csak ezért is kiraknám, hogy egy kiskorút szándékozik megdugni... no comment. Nyilván a hab a tortán, hogy szándékozik megcsalni. Egyértelműen mehet, amerre lát!
2017. nov. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Buta vagy. És köztudott a buta nökkel azt csinálnak amit akarnak. egyet tehetsz engeded neki hogy mással is szexeljen akkor talán veled marad. Szexben alázkodj meg engedj mindent amit csak akar akkor talán van esályed. Ha ez igy neked nem felel meg akkor igy jártál jobb megoldás nincs. 29f csunány fogalmaztam de ez a kökemény valoság minden más csak duma picsogás lekizés
2017. nov. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sztem ha rafinàlt a párod akkor ez lehetett tudatos is .Sztem a kiscsajtol nem akar komoly kapsolatot csak ő egy eszköz hogy lekoptasson téged mert megunt.Eggyes férfiak inkàbb jàttszadoznak minthogy megmondjàk hogy figyi nem szeretlek őszintén és legyen vége mert az mindíg könnyebb ha szó és mindennemű magyaràzat nêlkül lelépjenek az ujnöjükkel .
2017. dec. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!