Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki volt hasonló helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt hasonló helyzetben? Két év után szakítottam a nős családos szeretőmmel. Nem akarok teljesen tönkre menni testileg lelkileg. Egy munkahelyen dolgozunk.

Figyelt kérdés
Volt valaki hasonló cipőben? Keresett még utána titeket? Ki lehet ebből mászni?

2017. nov. 28. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
pedig tönkre fogsz, ha nem mész másik munkahelyre. Én is kinéztem egy kollégámat, mást választott, igaz, nem szóltam neki, mert idősebb vok pár évvel, de azóta se találom nagyon a helyemet. Most már máshol dolgozok, de így sem jobb. Lépj le minél hamarabb!
2017. nov. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy nős családos pasinak mindig kényelmes egy munkahelyi kapcsolat, főleg, ha független vagy és bármikor tudtatok találkozni. Ha meg odavoltál/vagy Érte még inkább vonzó.


Ezen a kérdésen már túl vagy, de nem lett volna szabad két évig egy ilyen kapcsolatban benne maradnod (azt már nem mondom,hogy el se kellett volna kezdened).


Ha a munkáddal/munkahelyeddel elégedett vagy emiatt ne menj máshová. De arra számíts,hogy keresni fog, és erősnek kell ahhoz lenned,hogy ellenállj.


Próbálj a munkára koncentrálni és munkaidő után keress magadnak olyan elfoglaltságot ami totálisan tereli a figyelmed. Ismerkedj, ha nem is pasikeresés céllal, de járj társaságba és zárd le magadban ezt az egészet.

2017. nov. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Szégyenlem bevallani, de voltam, bár nem feküdtünk le és piszkosul beleszerettem, de nem bírtam tovább a titkolózást, hogy a sokadik vagyok csak neki, a hitegetést, miszerint majd elhagyja a feleségét meg ami ezzel jár. Egy helyen dolgozunk a mai napig, csak más területen, így nem mindennap futok vele össze, de ha igen, csak egy köszönés és ennyi. A vicc a történetben, hogy a felesége rájött, hogy van neki valakije, egy másik nőt leplezett le, nem váltak el, de ezekután nem is kéne ez a férfi, minden szava csak hazugság. Próbálkozni próbálkozott, hogy legalább baráti szinten tartsuk a kapcsolatot, de nem hatott meg.
2017. nov. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi anno buktunk már le nem is egyszer, de a neje visszafogadta mindig. Két év után most volt bennem annyi erő hogy lezárjam és remélem sikerül is végleg.
2017. nov. 28. 20:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerencsére ilyen helyzetben konkrétan még nem voltam.Viszont annyit tudok,hogy amíg egy helyen dolgoztok,addig te sosem fogod jól érezni magad.Ez a kollégás rész azért sajna ismerős.Csak akkor nyugszik le az ember,ha valamelyikük már nem dolgozik ott.
2017. nov. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ebben vagyok... számít a pénz,de ha szakítanánk,más munkahelyet keresnék,mert jelenleg erős védelmi bástyát jelent ott nekem,ha ez megszűnne,lelkileg tönkremennék,és védtelennek érezném magam azok között az emberek között..
2017. nov. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!