Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Lányok ti milyen ha megcsaltat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti milyen ha megcsaltatok egy férfit azt az intim aditságai miatt vagy inkább az érzelmi hiányosságai miatt tettétek?

Figyelt kérdés

2017. dec. 1. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyik sem.
2017. dec. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
(Nem csalnám meg, hanem szakítanék.) De azért, mert már nem szeretem. Ami mondjuk az érzelmi hiányosságai miatt van valószínűleg. Akit szeretek, azt nem csalom meg, ennyi. Ahol megcsalás van, ott már nincs meg a megfelelő érzelmi hátté, és a kapcsolatnak alapból nem lett volna jövője.
2017. dec. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A nők többnyire érzelmi, a férfiak szexuális okokból csalnak.
2017. dec. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 SztupaDin válasza:
Ti milyen ha miatt?
2017. dec. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Érzelmi...pedig a szex se működött köztünk. És tudod mi volt a fura? Elhatároztam, hogy oly sok év szenvedés után, végre jól érzem valaki mással és mikor oda került a sor, hogy akkor most lefekszem az illetővel, megálltunk csak egy romantikus összebújós filmnézős jelenetnél. És nagyon jól esett, hogy őszintén meghallgatta a problémáimat és figyelmes volt velem, nem úgy, mint a férjem. 30/N Ja és tényleg nem jutottunk szexig!!!
2017. dec. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Legközelebb, ha fel szeretnél tenni egy kérdést, fogalmazd meg értelmesen, olvasd vissza magadnak, javíts bele, ha kell, s csak utána küldd el! Mert ez így rád nézve kínos, szerintem!
2017. dec. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!