Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megkéri a pasid a kezedet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkéri a pasid a kezedet, igent mondasz, majd pár hét múlva kiderül, hogy érzelmileg 1 éven át megcsalt egy másik nővel. Hozzámennél ennek ellenére?

Figyelt kérdés
szex nem volt a másik nővel, de lelki-érzelmi kötődés, szóbeli, romantikus vallomások igen.

2018. jan. 13. 11:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Te elvennéd azt a nőt, akiről kiderül, hogy 1 éven át csalt téged?
2018. jan. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Hat en inkabb visszalepnek
2018. jan. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennek hozza.
2018. jan. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
75%
Amit attól a másik nőtől kapott, azt tőled nem kapta/nem kaphatta meg? Vagy csak a hiúságát legyezgette azzal, hogy egyszerre két csajnál is hódít? Nem dobnám ki elsőre, sok mindent át kellene gondolnom. De ha úgy gondolnám, hogy nem tudok megbocsátani, nem tudom elfelejteni, nem tudok bízni...akkor tuti elhagynám.
2018. jan. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

Nem

N23

2018. jan. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Minek kéri meg akkor a kezem? Nem mennék hozzá, ez egyértelmű.
2018. jan. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

A fejéhez vágnám a gyűrűt. :"D

Ne nézzen madárnak.


22/N

2018. jan. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Nem. Nyilvánvalóan nem én kellek neki, nem is értem akkor minek kérte meg a kezem.
2018. jan. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%

Őszintén? Úgy is le fognak pontozni, mert rossz hallani az igazságot:


Ezek a "mikro" érzelmi megcsalások többször előfordulnak, mint gondolnánk..


DE!

"szóbeli, romantikus vallomások":

Az érzlemi fellángolás egy dolog, a vallomás már egy másik. Ha valóban már konkrétan arról van szó, hogy nyíltan egymás tudomására hozták, az már nekem nem férne bele.. Az ilyen közléseknek semmi értelme, csak szítják a tüzet. Ráadásul így már félnék, hoyg ez egy elvarratlan, vagy lappangó szál. Mi van, ha évek múlva is ezen fog kattogni, hogy mi lett vona a másik nővel?


Sajnos az embert mindig vonnza a tiltot, emg minig kíváncsi, és ez vágyat kelt benne.


Én onnatól nem tudnám ezt elfogadni, és onantól venném ezt megcsalásnak, hogy nyíltan közülték egymás felé ezt az érzelmi szálat.

(mert hogy velem is fordult elő romantikus fellángolás a kapcsolatom alatt másik férfi iránt, de sosem nyilvánítottam ki felé.)


Az is lehet, hogy megnézném, mi történik, ha most szakítunk: ők összejönnek? ( Hallottam már ilyet)

HA ne, akkor később újragondolnám az egészet esetleg.

Vagy kitalálom: esetleg a másik is kapcsolatban van?

2018. jan. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

"Szex nem volt a másik nővel"

Ki mondta? Csak nem a pasid? Höhö.

2018. jan. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!