Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha egy nő megcsalja a párját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő megcsalja a párját akkor ezt azt jelenti, hogy érzelmileg is kötődik a másik férfihoz vagy lehet hogy csak a szex miatt teszi?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok, nem csaltak meg csak kíváncsi vagyok a nők viselkedésére. Mit tapasztaltatok? Várom nők és férfiak válaszát is.

2018. jan. 24. 21:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

Is-is.


Nem feltétlenül van érzelem. Csak simán vágyak.

2018. jan. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
97%

van több féle variációja,sőt rengeteg.

persze a nőknél jellemzőek inkább az érzelmi félrelépések is,de van példa érzelemmentesre is.

erre amit észrevettem hogy nagyon gyakori-

a nő otthon van a gyerekkel és a 2-3 év alatt kb beszűkül a világa,kicsit vagy nagyon csapzott lesz.

aztán visszakerül az életbe szinte naivan,kicsit elidegenedetten,ezt a lelki állapotot egy vadász gyorsan kiszúrja és lekúrja,aztán továbbáll.

a nő persze reménykedik,hogy lehet ebből több is akár és amikor szembesül vele,hogy ez kizárt,akkor is úgy van vele,hogy azért csak tetszik a férfiaknak és önbizalmat nyerve visszatér az életbe.

elkezd megint adni magára,elmegy fodrászhoz,edzeni kezd stb.

lelki ismeret furdalás pedig nincs,mert már régen nem tiszteli a férjét.

ilyenből 4et-5öt tuti megdugtam és nem volt nagy megsértődés,amikor vázoltam,hogy ez csak ennyi,sőt még hálásak is voltak.

2018. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Én érzelem nélkül nem tudnék mással lefeküdni. A megcsalás nálam kizárt dolog. :)
2018. jan. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én éreztem már csak pusztán szexuális vonzalmat férfi iránt, de kapcsolatra nem kellett volna.


Szóval igen, én pl tudnék csak dugni, csak mert épp úgy jó, úgy hogy komolyabban nem kéne. De más nevében nem tudok nyilatkozni. ( megcsalni viszont eddig nem csaltam meg senkit, de az is felvetne bennem kérdést, ha "csak" szex-el csalnám meg a páromat)

26N

2018. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Minden választ hasznosnak jelölök.
2018. jan. 24. 21:49
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem minden esetben van érzelmi kötődés,van hogy csak a szex miatt.
2018. jan. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez csak az adott nőtől függ és attól, hogy hogy áll ahhoz az emberhez. Nem lehet kijelenteni egyiket sem.
2018. jan. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Nálam a szex és az érzelmek nem feltétlenül függenek össze, szóval nem biztos, hogy érzelmileg is kötődnék ahhoz, akivel lefekszem, sőt nagyobb eséllyel nem. Ez szerintem mindig az adott emberől függ, legyen férfi vagy nő az illető.
2018. jan. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos két páromat is megcsaltam. Az elsőnél nagyon fiatal, szinte gyerek voltam még, távkapcsolatban voltunk, és nagoyn hirtelen, elsöprő módon érkezett az életembe a szerelem, időm sem volt szakítani :D


Később volt egy langyos víz kapcsolatom, egyikünk se volt szerelmes, a csalódások után mindkettőnknek akkor volt egy olyan periódusa, hogy megpróbáljuk szerelem nélkül, elég egy aranyos fiú/lány. Hát, nem működött, hihetetlenül hiányzott a szenvedély, és az hogy valaki "úúgy" nézzen rám és viselkedjen velem, így agyba főbe csaltam, egyikbe se voltam szerelmes, csak a figyelmük kellett. Aztán amikor vége lett, megtaláltam azt akibe tényleg szerelmes vagyok, évek óta a férjem. Ha valakit szeretsz, eszedben sincs megcsalni. Szerintem akkor csalnak a nők, ha már nem szerelmesek, vagy nem kapják meg a kellő figyelmet. 27/N

2018. jan. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

2 fajta megcsalás van.


1. A nő beleszeret a másik férfiba, ezt általában észre is veszi a párja, ha figyel rá. Valszeg le is fog lépni a nő.


2.Csak szex . Ez az amit soha ne fogsz észrevenni vagy megtudni, mert a nő még maga előtt is tagadja, h neki bármi köze lenne ehhez.

Kicsit olyan mint a sok latens meleg, aki bár fikazza a melegeket, poenkodik, mégis tini fiukakat kefél. Présze ha kérdezik, vedettul állítja hogy ő 100% heteroszexuális. Saját maga előtt se vállalja.

Kb ennyi a lényeg.

És ezt úgy mondom hogy millió ferjes nővel voltam már

2018. jan. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!